mirko_anonim mirko_anonim 05.02.2024, 13:53:05 3 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
Tata_Kasi Tata_Kasi 05.02.2024, 14:03:58 via Wykop 6 + @mirko_anonim: wybierasz neet to wybierasz brak dziewczyny, tu się zgadza.
komuch92 komuch92 05.02.2024, 17:03:40 via Wykop 0 + @mirko_anonim: pierw zapisać się do psychiatry. darmowy jest
mirko_anonim mirko_anonim 05.02.2024, 20:20:03 via mirko.proBOT 1 + Anonim (nie OP): @Tata_Kasi: W życiu przegrywa, brak baby to najmniejszy problem. ─────────────────────· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów· Zaakceptował: RamtamtamSi
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi