Wpis z mikrobloga

@Linnior88: Pultaj się tak dalej warchlaku i oszukuj sama siebie a za kilka lat będiesz tutaj pisała z anonimowych mirko wyznań, że jeststeś na granicy strzelenia magika ( ͡° ͜ʖ ͡°) Twoje zachowanie jest żywym dowodem na to, że grube baby to red flag.
@Akko: no naszczescie to ty strzelisz magika a ja będę miała szczęśliwa rodzinę , nie wiesz jacy faceci się do mnie dobijaja w DMAch na Instagramie na FB , jakość do której nigdy nie doskoczysz , buziaczki chamie
Kocham jak faceci bez wartości bez ambicji bez kultury próbują komuś przypisywać swoją własność samotność , to ciebie nikt nie chce bo jesteś chamem
Brzydka ale miłą osobą kogoś znajdzie , cham wyciągnie
@Akko: zauważyłeś kto lubi twoje komentarze ? Sam margines społeczny alkoholicy , trolle i typy którzy nie trzymali za rękę , ale mi autorytet gdzie na priv faceci z super inteligencja dobra praca piszą mi że jestem super mądra i znajdę super męża , bardzo mnie to boli że ubliża mi typ na którego bym nie spojrzała xD kojarzę ludzi po nickach i nikt mądry ani ogarnięty ci tego nie lajkuje
znam otyłe dziewczyny które wyszły za mąż za przystojnych i kasiastych , im facet bardziej ogarnięty tym bardziej mu zwisa waga partnerki


@Linnior88: jakoś nie znam ludzi ogarniętych z grubaskami (no chyba że stała się taka grubaską po kilku latach związku). Ogarnięty facet który wnosi do związku pieniądze, pozycję społeczną i majątek w dupie ma ulańca z którym nawet nie będzie miał ochoty na seks. Ja też bym nigdy nie wziął