Wpis z mikrobloga

#podroze
Wie ktoś jakim cudem są takie niskie ceny za wynajem samochodów? Tu przykład na discovercars sycylia, 28zł za 8dni... Korzystałem już z tej stronki i bez problemu za takie ceny jak podaje się wypożycza faktycznie. Do tego sobie dokładamy za ok 160zł pełne ubezpieczenie pośrednika, ale jak ktoś woli można wziąć za 28zł.
Szczególnie teraz gdzie ceny za loty są dosyć wysokie bo widocznie ludzie masowo latają bo są ferie a ceny smaodhodow na wynajem szorują po dnie. Wiem że wytłumaczenie jest takie że trzymają dużą fotę samochodów na okres letni gdzie wszystkie pewnie schodzą za dobrą cenę, i coś trzeba z tymi samochodami zrobić w okresie zimowym i dlatego tak niskie ceny, ale przecież za takie małe kwoty nie opłaca się wypożyczać samochodów, sma koszt eksploatacji za taki okres, wielokrotnie przewyższy dochód, a ludzie nie oszczędzają tych samochodów serio.

https://www.discovercars.com/en/search/2d39b86a-d3a3-46f5-a455-0aed74259652
kuba4333 - #podroze
Wie ktoś jakim cudem są takie niskie ceny za wynajem samochodów? ...

źródło: Screenshot_2024-02-04-19-32-11-366_com.opera.browser

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@KurzeJajko: serio są takie ceny, jak poszukasz to znajdziesz za 100 zł na tydzień jakieś auto premium nawet, ostatnio widziałem passata najnowszego za 150zł na tydzień, ja wypożyczyłem nissana quatshai bo potrzebowałem czegoś wyższego
  • Odpowiedz