Wpis z mikrobloga

bucem? gosc pisze jakies zarzuty z dupy to ma


@huntforfur: hmm ale ja widzę w tym sporo racji- przecież to dosłownie program i goście skopiowani 1:1 z programu Mellera z TVN. To jednak trochę rzeczywiście nie pod widownię YT i może rzeczywiście z jednej bańki- choć starali się przedstawiać różne punkty widzenia, ale Korwin- Piotrowska to rujnowała całkowicie swoimi wtrąceniami. Może nie jest tragicznie, ale liczba negatywnych komentarzy i łapek
  • Odpowiedz
ale jaki bucem. Stano jest profesjonalista i mediami zajmuje się zawodowo, ma dziękować za rady od jakiegoś No name?


@januszerka Srakim bucem. Jest bucem i tylko ślepy tego nie widzi. Tylko nie narzekaj na poziom odpowiedzi bo widzę, że #!$%@? cie on obchodzi.

To że Stanowski zajmuje się mediami zawodowo to nie znaczy że jest najmądrzejszy. Z resztą chyba można powiedzieć że każda osoba żyjąca z mediów internetowych jest specjalistą i profesjinlistą.
  • Odpowiedz
@huntforfur: Stanowski prawie całą karierę zrobił na ocenianiu pracy trenerów i piłkarzy, ale jak ktoś śmie oceniać jego program to się zesrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@huntforfur: na ogół twórcy sugerują się opinią widzów, którzy wcale nie muszą mieć milionowych kanałów na yt, żeby swoje odczucia jako widz wymienić xD Po takim komentarzu (jakbym oglądał Stano) to przestałbym. Jeżeli nie podobają mu się jego sugestie, to mógł napisać, dzięki za konstruktywną krytykę, ale nie skorzystam z rad i tyle.
  • Odpowiedz
@armin43: Akurat w tym przypadku Stanowski dobrze napisał. W internecie pełno takich ekspertów, którzy zrobiliby coś lepiej, tylko dziwnym trafem tego nie robią i poprawiają innych. Nie jest to żadna konstruktywna krytyka, bo ''zaproś młodszych gości'' i ''popraw montaż'' ma taką samą siłę jak ''no zrób to tak no wiesz dude''. Od strony pijarowej powinien frustrata zignorować, ale wybrał przemoc.
  • Odpowiedz
bucem? gosc pisze jakies zarzuty z dupy to ma


@huntforfur: Wskaż palcem chociaż jeden zarzut. Opinia dotycząca usprawnienia czegoś to już zarzut? Gościu wyraźnie wskazał zarówno zalety ("format jest dobry"), jak i rzeczy do poprawy (montaż, zróżnicowanie gości), jak dla mnie to co najmniej konstruktywna krytyka, a nie żaden zarzut. Nie bądźcie takimi wrażliwymi płatkami śniegu. Jak ja napiszę, że nie podobają mi się materiały Kanału Zero, to pewnie jestem
  • Odpowiedz
W internecie pełno takich ekspertów, którzy zrobiliby coś lepiej, tylko dziwnym trafem tego nie robią i poprawiają innych.


@Logytaze: czekaj, czekaj... Jak nazywa się taki chłop, co przez wiele lat siedział w różnych programach internetowych, nawet założył internetowy serwis i telewizję zajmującą się komentowaniem i wytykaniem piłkarzom oraz trenerom co robią źle? Na pewno kojarzysz, taki zakolak z siwą brodą. Nazwisko zaczyna się na S, a kończy na tanowski.
Jakie
  • Odpowiedz