Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? nie ogarniam. Typiara poznana na #tinder, dwa spotkania zajebista gadka czuć że też się stara. No czuć chemię, są małe motylki w brzuchu. Sama proponuje kolejne spotkanie, sama wymyśla co będziemy robić w tym okresie podczas pisania leci fajny flircik. W dniu spotkania jeb ja cię przepraszam babcia chora nie dam rady. No #!$%@?, spoko wypadają różne sytuacje xd I #!$%@? od tamtej pory udaje że nie istnieje xdxd #rozowepaski wytłumaczcie mi ten fenomen xd

#logikarozowychpaskow #randki #wtf
  • 57
  • Odpowiedz
@Silimarillo: ten fenomen sie nazywa "bylo niby spoko, ale jednak nie super i po przemysleniu juz mi sie nie chce znowu spotykać, ale nie umiem mówić wprost wiec wymyślę chorą babcie i mam nadzieje że się odczepisz" ten fenomen nie ma pci bo robia tak i faceci
  • Odpowiedz
ja potrafiłem przegadać 8 godzin na spotkaniu,być przytulanym pół godziny,jaki to zabawny i wartościowy nie jestem


@Hemingwayy: jeśli wy pierwszej lepszej poznanej kilka dni wcześniej typiarze oddajecie 8 #!$%@? godzin swojego czasu ot tak, to ja się nie dziwię, że traktują was jak jakichś cieci xD Wy serio nie macie nic bardziej wartościowego do roboty w życiu niż słuchanie jakichś ulepów randomowej typiary i się dziwicie, że trafiacie do kąta lol
  • Odpowiedz
dzisiaj nie porozmawiamy bo osoba z rodziny jest w szpitalu po próbie samobójczej. Ja że jasne rozumiem, współczuję, mówię, że jakby chciał o tym pogadać to wysłucham i w ogóle jak będzie chciał i mógł to niech się odezwie. On że dzięki to miło z mojej strony. Nie odezwał się nigdy.

W dniu spotkania jeb ja cię przepraszam babcia chora nie dam rady. No #!$%@?, spoko wypadają różne sytuacje xd I #!$%@?
  • Odpowiedz
@GhostTrick:

A co jeśli założyć, że faktycznie te osoby miały jakąś trudną sytuację w życiu, która im zmieniła nastrój?

Może i miał, ale jednak irracjonalne było zrywanie na amen obiecującej znajomości. A zresztą mógł nawet napisać powiedzmy po tygodniu "słuchaj, wybacz, ale nie mam głowy teraz do poznawania nowych ludzi" czy coś w tym stylu.

Nie wszystko musi oznaczać lepszą opcję.

Wątpię, żeby miał jakieś inne opcje w tamtym momencie.

Co
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm Byłeś ty kiedykolwiek na spotkaniu bo brzmisz jakbyś takie rzeczy znał jedynie z kanałów typu sztuka podrywania i stosował te wszystkie zasady i taktyki xd
Jak spotkanie jest udane to zapominasz o czasie bo gadka się klei i nie wiesz nawet kiedy to zlatuje.
Tutaj nie ma żadnych zasad ze trzeba wyjść po 2 godzinach bo inaczej zanudzisz babe ,tylko czerpiesz z tego czysta przyjemność tak samo jak druga strona.
I
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula: kobieta miała powód, a facet zerwał kontakt i zachował jak dzieciak czego nie rozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze te "a pytałeś sie jej o co chodzi" i sugerowanie, że to opa wina jak napisał jasno, ze nie odpisuje, z kim ja tu siedzę XD
  • Odpowiedz
wspaniałe są tu fikołki kobiet xDD tylko one tak potrafią racjonalizować i tłumaczyć inną babę że #!$%@? się zachowała xD


@Docent_Jan_Mula: no to przeczytaj przyglupie co napisałam wyzej
nikogo nie racjonalizuje, laska sie #!$%@? zachowała, ale no #!$%@? 2 randki to nie powód zeby se zycie ukladac z kims, wyluzujcie kuźwa bo wieje desperacja, sama bym uciekła od takiego
  • Odpowiedz
@Frettka jak ci się to zdarza raz to nie widzisz nic złego, jak robi ci tak piąta czy dziesiąta laska to chyba jest to jakiś powszechny problem niedojrzałości kobiet, wysyłanie sprzecznych sygnałów, nieszczerość, uciekanie od odpowiedzialności, to są właśnie "wartości" które wyznają takie osobniki. Jak jesteś ładną dziewczyną to nigdy cię to nie spotkało więc skąd masz wiedzieć jak bardzo jest to wkurzające
  • Odpowiedz
@progressive Nie wyzywam nikogo od desperatów, bo przecież pisałem, że sam miałem takie akcje. To byłaby hipokryzja z mojej strony xD a 40 telefonów to wynikało z tego, że byłem #!$%@? i nie bardzo ogarniałem co się dzieje. No nie wykonasz 40 połączeń po dobrym bimberku? No wykonasz XD
  • Odpowiedz