Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? nie ogarniam. Typiara poznana na #tinder, dwa spotkania zajebista gadka czuć że też się stara. No czuć chemię, są małe motylki w brzuchu. Sama proponuje kolejne spotkanie, sama wymyśla co będziemy robić w tym okresie podczas pisania leci fajny flircik. W dniu spotkania jeb ja cię przepraszam babcia chora nie dam rady. No #!$%@?, spoko wypadają różne sytuacje xd I #!$%@? od tamtej pory udaje że nie istnieje xdxd #rozowepaski wytłumaczcie mi ten fenomen xd

#logikarozowychpaskow #randki #wtf
  • 57
@eternal_slavo: Ale nie napisał, że zablokowała, więc jeśli rozkiminia, dlaczego tak się zachowała, że aż zrobił o tym wpis, to może zapytać, może akurat odpowie.

@Gronbarr: Może Ty tak masz, ale mężczyźni są różni, nie wszyscy są desperatami, są też tacy, którzy mają wysokie wymagania czy są zwyczajnie chamscy - i wbrew pozorom wcale to nie są czady.
@Frettka: Nie że nie pykło, Tylko ta kobieta do duży dzieciak, Nie nauczono jej w domu, że się nie bawi drugim człowiekiem, Refleksja ją najdzie jak będzie po 30, bez szans na partnera i po latach, będzie siedziała zgorzkniała, gdyby wtedy się z nim związała, może było inaczej a tak będzie tylko żal do innych i zgorzkniała kobieta po 30, z pretensjami do wszystkich ale nie do siebie.
@Frettka: Nie chodzi o zmuszanie, tylko stawiam sprawę, jasno, było miło ale nie pasujesz do mnie, a nie umawiasz się z kimś i potem wymówka na chorą babcię.
wytłumaczcie mi ten fenomen


@Silimarillo: na tinderze większość ludzi pisze z kilkunastoma na raz, a spotyka się nawet z kilkoma w tygodniu. Trafiła na kogoś w jej mniemaniu lepszego i tyle. Taki urok tej aplikacji. Musisz się wstrzelić idealnie, bo tydzień później twoja przyszła żona trafi już na kogoś przystojniejszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@benekxd
Mało prawdopodobne, żeby ktoś usunął konto na pierwszym spotkaniu. Bo niby dlaczego, to jakaś forma deklaracji? Ja umawialam się na wiele pierwszych spotkań z tindera, to było weryfikujece. Na drugie spotkanie umówiłam się z nielicznymi.