Wpis z mikrobloga

Przyjechałem na weekend do rodzinengo domu. Młodszy brat (22 lvl) cały dzień przed komputerem je chipsy i czyta wykop. Non stop nawija o polityce. Na początek to olewałem, ale wieczorem zrobiła się w domu mała awanturka. O 23 brat drze japę do kompa o jakichś rozliczeniach, zamykaniach do pierdla, pisowskich hienach i w końcu matka go upomina, że ma to w dupie, nie interesuje się tym i chce spać, na co brat:

-UU NIE INTERESUJE SIĘ POLITYKĄ, ALE...HAHA WEŹ WYPIER* PISOWSKA TROLLKO IDŹ POCZYTAJ PAWŁOWICZ NA TWITTERZE

Chwila ciszy, matka w szoku, zebrała się z sypialni i idzie pod pokój brata, mówi, że jak się nie uspokoi, to dzwoni na policję na co brat do niej, że ch*ja może, bo ich rządy się już skończyły i Policja nie stanie po jej stronie. W końcu stary się wkurzył i zerwał się do pokoju brata, wyskakuje do niego z japą co to ma znaczyć, a młody

-KOGO MY TU MAMY, KOLEJNY SZMATECKI, DO BUDY PISOWCU!!!!!

Stary momentalnie czerwony na ryju, rzucił w młodego pilotem od tv co go miał pod ręką i powiedział, że on już nie ma na to siły, na co młody tylko parsknął śmiechem, że stary zostanie niebawem rozliczony przez wolne sądy xD W końcu nie wytrzymałem, bo przyjechałem wypocząć od codziennośći, wbiegłem do pokoju brata i pytam czy chce dostać w pysk. Na co ten łeb do mnie

-OO KOALICJANT PISU, CO KONFIARZU WYSZŁO SZYDŁO Z WORA? KONFEDEPIS ZAWSZE RAZEM, NIC NOWEGO, WYJAZD STĄD RUSKA ONUCO

No i tego było już za wiele, strzeliłem młodemu soczystego liścia w pysk i odłączyłęm mu kompa, na co ten zaczął krzyczeć coś o faszystach, przemocy, próbuje odpalić kompa, na co ja mu przeszkadzam, a ten zasłania go całym ciałem i krzyczy NO PASARAN! NO PASARAN!

W końcu wyszliśmy stamtąd, bo nie mieliśmy siły. Zamknęliśmy gówniarza w pokoju na klucz, zabraliśmy komputer z ojcem (trochę walki było). I poszedłęm spać do siebie. Myślałem, że to już koniec, ale leżę w łóżku i słyszę zza ściany pukanie i teksty

I co Konfiarzu, striggerowany? Zesrałeś się? Masz gówno? W dupie gówno masz? Sraczka w spodniach? Gówienko j^bane? Duża kaka? PROSZĘ ODPOWIEDZ

Włożyłem sobie zatyczki i poszedłem spać. Rano młody od 8 na wykopie postował, na śniadaniu słowem się nie odezwał, ale następną wizytę zaplanuję sobie chyba za pół roku.

#pasta #polityka #bekazlewactwa #heheszki #zarzutkadoskonalejjakosci #bekazpodludzi #pdk #patologiazmiasta #gownowpis