Wpis z mikrobloga

@Aokx: nie rozumiem trochę idei tego mema
W sensie że kogoś podnieca przerysowana postać 3 metrowej wampirzycy która w ostatniej fazie walki zamienia się w latające coś?
  • Odpowiedz
wojskowym terminatorem szukającym zemsty xD


@conamirko: @Przyjaciel_Rodziny bardziej skrzywdzoną dziewczynką, która dla zemsty poświęciła wiele, miedzy innymi swoją kobiecą słabą postać,

przylaczenie sie do wilkow tez bylo pokazane jako koniecznosc, ta grupa ideologicznie nie reprezentowala sobą nic - stad tez na koniec odwrocenie sie od nich
  • Odpowiedz
@K-S-: czyli w zasadzie to normalne? Silna kobieta, jeśli mówimy o sile fizycznej bo o tym ten mem, zawsze będzie bardziej skłaniać się wyglądałem do chłopa niż do filigranowej laski.
  • Odpowiedz
@conamirko: lewak tutaj here ale widziałem całkiem ciekawe spostrzeżenia, że w dobie apokalipsy zpmbie mogłoby być troszkę za ciężko z dobrą dietą, suplementami, odżywkami (ew. sterydami), żeby kobieta mogła tak wyglądać.

@leeaxe
  • Odpowiedz
@elo_ oczywiście że tak dlatego ja nie słucham #!$%@? jakichś odklejonych łbów i zgadzam się z tym że joel tommy to były #!$%@? a ellie to mnie #!$%@? juz w 1 części ale samo tlou to moja top seria, robione po kilka razy
  • Odpowiedz
@Aokx: niestety zachodni gamedev został opanowany przez lewactwo czy jak Musk mówi woke mind virus a jednym z tegoż motywów jest brzydota.
Ostatni przykład suicide squad
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Aokx: w ogóle ja myślałem (zanim miałem okazję pograć) że ta trans z drugiej części to Ellie po zmianie płaci XD dobrze że nie poszli aż tak daleko xD
  • Odpowiedz
@Aokx nie grałem w dwójkę przez właśnie scene transa z kijem golfowym i joelem, zrobić zajebistą iknoniczną postać w jedynce by potem ją #!$%@?ć w dwójce bo sobie tak woke neil cuckmann wymyślił XD
  • Odpowiedz