Wpis z mikrobloga

Czy jest jakiś dostęp do jednorazówek "poza systemem"? 30 zł to trochę dużo, bo potrafię poniżej dnia przejarac a epet z żadnym olejkiem mi tak nie smakował jak jednorazowy... A nie bardzo mam czas i chęci na kombinowanie. Chyba że coś polecicie
#epapierosy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@losprzegrywos: Po pierwsze, kup se liquid od vbara/aroma kinga i daj sobie czas, jednorazówki są przesłodzone, ładujesz w siebie tone słodzika a potem się dziwisz że sprzęt stworzony do działania o wiele dłużej niż 1 dzień "smakuje inaczej"
  • Odpowiedz
  • 0
@CabalEnjoyer no właśnie to jest chyba odpowiedź. Te jednorazowy są jakieś takie słodkie, pociągające, dobrze to wchodzi. A epapieros, już po kilkunastu dniach smakuje przepalonym czymś. Dopiero się dowiedziałem że te grzały się wymienia ale czy od początku było dużo lepiej... Chyba tak srednio. Próbowałem już kilku firm ale na aroma Kinga olejków się nie nadziałem jezcze
  • Odpowiedz
@losprzegrywos: trudno określić co oznacza "poza systemem". U mnie znajoma dziewczyny z chłopakiem sprawdzała takie patenty jak na obrazku. 45 zł/szt daliśmy, ponoć normalnie po 90 zeciszy sprzedawali.

Jako że jedna bateria nie obrobi wszystkiego na raz, to tutaj akumulator jest ładowalny. No i nawet wyświetlacz ma ze stanem ładadowania. Czy 12000 zaciągniec jest to nie wiem, ale wyszło o wiele bardziej ekonomicznie niż te jednorazówki 600.

Plinius - @losprzegrywos: trudno określić co oznacza "poza systemem". U mnie znajoma ...

źródło: fumot-digital-box-12000-800x800

Pobierz
  • Odpowiedz