Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracowałem tu i tu i w biurze jest o wiele większy z-------l, stres i odpowiedzialność za to co robisz. W dodatku trzeba wytrzymywać z innymi ludźmi w jednym pokoju, którzy są strasznie w---------y. Ja nie rozumiem co tak wszystkich ciągnie do tego biura
  • Odpowiedz
  • 0
@Simba997: taa klimatyzowanym.
Nigdy takiego nie było. Stare PRLowskie budy z odpadającym tynkiem, bo szefostwo oszczędza, a jedyny klimatyzator to ten mobilny w pomieszczeniu gdzie ciepłe powietrze ucieka przez nieszczelne okno. Nie dzięki.
Właśnie nie koniec kropka. Człowiek naharuje się, zrobi kursów, studiów, będzie się płaszczył przed szefostwem a i tak dostanie marne 4-6k zamiast 30k. W dodatku praca z jakimiś nic nie wartymi kartkami czy innymi głupotami które nie
  • Odpowiedz
@drobazdy dziwne masz pojęcie na temat pracy w biurze, absolutnie nieprawdziwe.

Chyba że wybierasz jakieś januszeksy minimalna na zleceniu.

Ja się z takimi warunkami nigdy nie spotkałem w biurze, a ludzie? Cudowni, życzliwi, wspierający.
  • Odpowiedz