Aktywne Wpisy
nilfhell +48

pepepanpatryk +57
Powiedzcie mi coś się robi z takimi ludźmi - potrzebuję skrzynie, patrzę stoi jakas, na niej telefon i woda, pytam gościa czy używa bo potrzebuje a ten że do następnego ćwiczenia potrzebuje. Okej myślałem, że zaraz będzie używał. Przeszukałem siłownię i znalazłem coś innego. Skończyłem swoją serie z 15 min a ten kretyn nawet tego ruszył. Skąd się biorą tacy kretyni? Strasznie mnie takie coś w-----a, tak samo ludzie co zajmą 3





plusy tutaj kto tez tego nie bedzie czytal
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Nigdy takiego nie było. Stare PRLowskie budy z odpadającym tynkiem, bo szefostwo oszczędza, a jedyny klimatyzator to ten mobilny w pomieszczeniu gdzie ciepłe powietrze ucieka przez nieszczelne okno. Nie dzięki.
Właśnie nie koniec kropka. Człowiek naharuje się, zrobi kursów, studiów, będzie się płaszczył przed szefostwem a i tak dostanie marne 4-6k zamiast 30k. W dodatku praca z jakimiś nic nie wartymi kartkami czy innymi głupotami które nie
Chyba że wybierasz jakieś januszeksy minimalna na zleceniu.
Ja się z takimi warunkami nigdy nie spotkałem w biurze, a ludzie? Cudowni, życzliwi, wspierający.