Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tym skupieniem na wlasnym wygladzie w przypadku narcyzmu?

Znam osobe, ktora jest mocno narcystyczna, wiem to z obserwacji i tego co mowi, raz robilem jej test i wyszedl wysoki wynik


I nie ma tego skupienia na wygladzie.

Natomiast u mnie jest, nie przybiera to nie wiadomo jakichs duzych rozmiarow, ale jednak uwazam, ze wyglad jest wazny, natomiast mi wychodzil ten narcyzm calkiem nisko.

Co sadzicie?

#looksmaxing #psychologia #psychiatria #gownowpis #przemyslenia #zaburzeniaosobowosci
N0vember - Jak to jest z tym skupieniem na wlasnym wygladzie w przypadku narcyzmu?

Z...

źródło: temp_file2437092028579849198

Pobierz
  • 6
@N0vember: no po prostu jak ktoś ma narcyzm a z tym jakieś socjopatycznej lub powstałe podczas życia psychopatyczne zaburzenie osobowości, to #!$%@? mać, będzie wytrzymały w tym żeby zostawić człowieka dopiero jak zniszczy gdy uzna że nie ma już co niszczyć
@N0vember: bzdury narcyzi przede wszystkim znęcają się psychicznie nad innymi żeby ukryć własne puste i podle 'ja" na zasadzie "dokopie komuś żeby odwrócić uwagę od swoich błędów i niedoskonałości , nawet na wykopie pełno takich osób które najpierw się same atakują a później zgrywają ofiary żeby nie wyszło że to oni są chorymi #!$%@?
Są różne odmiany zaburzeń klastra B jak np impulsywne bordery , które się odpalają pod wpływem negatywnych