Wpis z mikrobloga

W związku z tym, że ostatnio na tagu pojawia się sporo turystów chcących spróbować oryginalną trylogię przed zagraniem w sequel, to chciałem zrobić ankietę, żeby sprawdzić jakie jest zdanie osób na dosyć ciekawy temat, a mianowicie to czy niski poziom trudności zmniejsza obrażenia zarówno przeciwników jak i nasze, dlatego najlepiej powinno się grać na poziomie Mistrz, żeby uniknąć tak zwanych "gąbek na pociski".

Prośba, zaznaczcie tylko odpowiedź w ankiecie, jakiekolwiek komentarze mogące wpłynąć na wynik ankiety będę musiał usunąć (ale inne komentarze mogą zostać)
#stalker
EissIckedouw - W związku z tym, że ostatnio na tagu pojawia się sporo turystów chcący...

źródło: stalker spluwa

Pobierz

Czy granie na niskim poziomie trudności zmniejsza obrażenia zarówno przeciwnikom jak i graczowi?

  • Tak 61.8% (21)
  • Nie 38.2% (13)

Oddanych głosów: 34

  • 9
  • 0
@supra107 no spoko i rozumiem że wpis ma parę dni ale prosiłem o nie wyjaśnianie żeby nie wpływać na wynik ankiety.
Jak laptop mi wróci z naprawy zrobię post wyjaśniający gdzie będzie można dyskutować o tym jak coś na prawdę działa w grze. W przyszłości będą też inne ankiety dotyczące mechanik gry. Ten komentarz usuwam na przyszłość proszę czytać całego posta pozdrawiam
Ogólnie Cień Czarnobyla - Early Game wspominam bardzo ciężko, dopiero za kordonem można było nabyć lepsze pukawki, a pierwsze zadanie pod względem poziomu trudności wspominam do dziś. Nie pamiętam na jakim grałem, ale na pewno nie niski. Zapewne normalny, że jak będzie za łatwo to podwyższe. W każdym razie, wpadaliśmy tam sami, bez dodatkowych npctów pomocniczych (potem to poprawiono) i trzeba było z pistoletem poradzić sobie z grupą ok. 6 oponentów w