Wpis z mikrobloga

@Szemiques ale są dowody na to jak mocno i szybko wzrosły ceny po wprowadzeniu bk2, oraz są dowody na to że mieszkania drogie które nie łapią się na bk2 aż tak bardzo nie podrożały… PSZYPADEK ?
  • 0
@johnyd23: Ja słuchałem opini ekspresów i oni mówią że inflacja jest i skoro chleb podrożał to mieszkanie też musi. Wierzę tym ekspertom, przecież by mnie nie okłamali dla własnych korzyści. Przecież nikt nie kupuje więcej chleba niż sam mógłby zjeść, bo by się zmarnował. To czemu ludzie mieliby robić coś takiego z mieszkaniami( ͡° ͜ʖ ͡°) Mieszkanie towarem nie instrumentem inwestycyjnym ( ͡°( ͡°
@Szemiques: są mniejsze miasta w których oferta już się odbudowała do tego co było przed bk2. Najgorzej jest w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu tak na prawdę. Taki Szczecin ma na przykład dużo więcej dostępnych mieszkań niż było przed bk2 XD tak samo jakiś Bydgoszcz i inne tego typu miasta. Na przykład Gdańsk już prawie osiągnął tą samą liczbę mieszkań co przed bk2.
  • 0
Najgorzej jest w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu tak na prawdę.


@zeszyt-w-kratke: Dlatego je wyróżniłem, sam fakt że te 3 miasta to 1/3 nowej oferty jest raczej dobrym sygnałem. Bardziej chodzi mi o to że rynek sam ustabilizowałby się gdyby go nie ruszać i przy dużej podaży ceny same by spadły, bo przy dużej ofercie trudniej sprzedać szope bez okien
I jak tam, mamy już rower elektryczny z napędem paskowym za 4k PLN jak to było w USA (1000$)


@PfefferWerfer: kto daje #!$%@? o jakis rower z napędem paskowym? Podstawowe modele Treka na szose i MTB są tansze o srednio 15-20% niż byly w 2022. Najlepszy hardtail Specializeda do MTB: https://www.tradeinn.com/bikeinn/pl/specialized-chisel-ht-29-sk%C5%82adane-rowery-elektryczne/138267698/p?utm_source=google_products&utm_medium=merchant&id_producte=13854910&country=pl&gad_source=1&gclid=Cj0KCQiAn-2tBhDVARIsAGmStVm-8zojUN49u4pkAgv6VwnDFJ2sc9gt1bcB4V6LMCZ3Oj4T24PIt3YaAhmmEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

przecena o ponad 50% od katalogu.