Wpis z mikrobloga

Skąd bierzecie części żeby były jak najtańsze? Załóżmy że wam się w ogóle nie spieszy i możecie poczekać na dostawę miesiąc albo i dłużej? Są jakieś magiczne kraje czy sklepy, że jest taniej niż w Polsce i na pewno wyślą towar?

#mechanikasamochodowa
  • 7
@Anty_Chryst To zależy o co pytasz. Ja mam dwa sklepy, które mi wysyłają części i zawsze jest wszystko okej a w portfelu zostaje spora różnica względem tego co jest u mnie w okolicy
@kutmen2 chciałem się w końcu zabrać za szklanki w moim samchodzie, gdzieś bliżej wiosny chciałem już oddać do mechanika ale jak widzę na allegro 45 ziko za jeden popychacz, gdzie ja potrzebuję 16 to mnie coś pika. Jeszcze jak wyjdzie coś dodatkowo do roboty to już w ogóle

Niby mógłbym wziąć jakiś zamiennik z toprana za 25 ziko ale jak już robić to dobrze
@Anty_Chryst: najlepiej sobie załatwić od kogoś konto firmowe do intercarsu, jest znacznie taniej, nawet taniej niż na allegro (bez konta kupowanie tam czesci to tylko dla ludzi którzy nie szanują pieniedzy XD) potem komuś oddajesz fakture i elo no ale wiadomo, nie zawsze jest skąd wziąć takiego znajomego

@kutmen2: mechanik w polsce i ogarnięcie czegoś tak, żeby klient miał taniej.... błagam