Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #seks #logikaniebieskichpaskow

Mirki, mam srogi dylemat, bo trochę się wkopałem i nie wiem co tu zrobić. Od dobrych kilku miesięcy mam dziewczynę. Związek jak to związek, raz lepiej raz gorzej, ale na ogół spoko. Są jednak rzeczy, które wprost mi przeszkadzają i w tych kwestiach mocno się różnimy m.in podejście do seksualności, moralność z nią związana, doświadczenie. Pochodzę również z biedniejszej rodziny, ona zaś jest typowym bananem choć nie jedynaczką. Nie wstydzę się swojego pochodzenia, ale jednocześnie wiem, że życie to nie bajka i ta kwestia już zawsze będzie nas różniła i wpływała na nasze życie i plany. W innych znowu aspektach jest świetnie, sama planuje nam czas, różnorakie wycieczki. I tu przechodzimy do sensu sprawy, jakiś czas temu poznałem rok starszą dziewczynę tuż przed 30-stką i zaczynam się na nią nakręcać. Byliśmy na kilku luźnych spotkaniach (bez seksu, całusów itd) i kurczę, wprost odżywam przy niej. Jesteśmy dużo bardziej zgranymi ludźmi, jest prześliczna i gdybym był singlem nie zastanawiałbym się 5 minut nad pojściem na całość z nią. Ona oczywiście nie wie, że już kogoś mam. Trochę się zaczynam w tym wszystkim motać, nie wiem jak zachować się fair w tej sytuacji.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
@mirko_anonim jeśli masz dziewczynę od ledwo kilku miesięcy i już związek opisujesz jako „raz lepiej, raz gorzej” to z czasem będzie tylko gorzej. Nie mieszkacie razem jak zakładam, już teraz chyba w sypialni się nie dogadujecie (tak zrozumiałam) i skoro ciągnie Cię do innej dziewczyny bardziej to ten związek chyba jest mało szczęśliwy i satysfakcjonujący dla Ciebie. Przemyśl czego chcesz i z kim.
nie wiem jak zachować się fair w tej sytuacji.


@mirko_anonim: już jesteś nie fair - powinieneś nie spotykać się na boku nie informując obu dziewczyn o tych spotkaniach. To raz. Dwa: po takim czasie związku to raczej dziwne, że myślisz o kimś innym, bo to się nawet nie zdążyła jeszcze wkraść codzienna rutyna, która niektórych potrafi zdziwić i zaczynają szukać nowości.
Anonim (nie OP): Jeśli myślisz o innej to już podjąłeś decyzję,teraz szukasz uzasadnienia. Skończ obecny nie satysfakcjonunący związek i zacznij nowy, bo cię całe życie będzie męczyło to. Ale wiesz, powrotu nie będzie a nowy związek może okazać się dużo lepszy jak i rozczarowaniem.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej