Wpis z mikrobloga

  • 23
@MrFrost: System.in to wejście systemowe. Musisz narysować na oknie kontrolkę, textbox i zrobić listener na zmianę wartości w tym polu tekstowym, lub dodać przycisk i zrobić listener kliknięcia
  • Odpowiedz
@MrFrost: o matko boska, nie dość że wchodzisz do branży, która się zwija od dłuższego czasu, to jeszcze zaczynasz od javy ehh...
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@L24D: bez znaczenia o co chłop pytał, bo błądzi w #!$%@? i jedyna sensowna odpowiedź to tak,a żeby dać mu jakiś kurs podstaw programowania. natomiast moja odpowiedź może nakłonić go do refleksji i mieć na niego większy wpływ niż pier dololo typu:

System.in to wejście systemowe. Musisz narysować na oknie kontrolkę, textbox i zrobić listener na zmianę wartości w tym polu tekstowym, lub dodać przycisk i zrobić listener kliknięcia

gdyż nawet
  • Odpowiedz
  • 75
@ly000: Ty mu za to zajebiście pomogłeś, jakoś sensownej odpowiedzi od Ciebie nie widziałem wcześniej. #!$%@? to jest u Ciebie, nikt nie pyta w tym wpisie o rady zawodowe i stack powtarzam, bohaterze wybawco niewiedzących.
  • Odpowiedz
@L24D @ly000: Teraz w Javie jest duży przesyt, po 150 CV wchodzi na regulara w niektórych miastach xD Na Seniora kapkę mniej. Tak samo się zrobiło w React. Ja sam myślę teraz nad jakąś adminką/sieciami bo mam dość wyścigu szczurów w Javie.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Lohengrin: no co ja poradzę, że chłop pyta "Jak zrobić aby ten kod uruchomił się w oknie", a w odpowiedzi dostaje, że "System.in to wejście systemowe". no chłop ewidentnie nawet nie wie co to jest GUI, a ten doradza, żeby zrobił textbox i listenera xD
  • Odpowiedz
  • 7
Z tego co zorientowałem się to teraz ponoć jest kryzys w branży IT, ale każdy kryzys kiedyś się kończy. Ten rok według spekulacji ma już być lepszy od zeszłego, a kolejny jeszcze lepszy. Poza tym próbuję czegoś nowego w wolnych chwilach. Może złapię zajawkę, a może nie,
  • Odpowiedz
@Varin: czy ty napisałeś właśnie swój pierwszy komentarz w wątku, w którym się wcześniej nie udzielałeś, tylko po to, żeby napisać, że moje komentarze nic nie wnoszą? xD
  • Odpowiedz
Jaka gówno burza xD chłop zapytał tylko o to czego można użyć do wpisywania liczb na ekranie xD ucz się ucz jak Ci się podoba, na wykopie nie pytaj bo większość programistów zamiast Ci pomóc to zaczną pytać "a po #!$%@? Ci to, wiesz że ten zawód zaczyna upadać..." i tak dalej i tak dalej. Programiści co po ogólniaku poszli na studia informatyczne i coś #!$%@?ą, a żeby im dać materiał z
  • Odpowiedz