Wpis z mikrobloga

Codziennie widzę w gorących serie wpisów pokazujących jak wiele kobiet dosłownie gardzi mężczyznami lub traktuje ich jak przedmiot/swoją służbę w różnych kontekstach. I tak w sumie wczoraj do mnie dotarło, że chyba po prostu uogólniając kobiety nie lubią mężczyzn. Zawsze w historii byliśmy ok ze względu na to co możemy im zaoferować, a po zniesieniu cenzury/religijnej poprawności kobiety mówią na głos do czego im jesteśmy.

W sumie bardzo prosty wniosek a wiele wyjasnia. Wszystkie wpisy z #tinder i #blackpill i #p0lka mozna tak podsumować. Co uważacie?
SRzeyamlon - Codziennie widzę w gorących serie wpisów pokazujących jak wiele kobiet d...

źródło: 3cf45c0106db1ba4c201537904671c785e49005e363ea0e75949de541eeb7987

Pobierz
  • 19
@SRzeyamlon: Oczywiście, mam zrezygnować z psa czy kota, bo facet tak chce xD sorry, ale to facet ma się dostosować i odwrotnie: jeśli nie lubiłabym zwierząt, to na pewno nie wiązałabym się z facetem który ma np. dwa psy w domu. Wy jesteście po prostu żenujący xD
@SRzeyamlon: Powinno się szanować zwierzęta sprzed związku i wycierpieć póki nie umrą, ale jak w związku nie ma zwierzaka i choć jedna strona ma jakieś 'ale', to nie powinno się brać zwierzaka, bo potem mogą być klopoty z opieką, oddawanie. Dziecko też może dużo zmienić.
to na pewno nie wiązałabym się z facetem który ma np. dwa psy w domu. Wy jesteście po prostu żenujący xD


@Mamaboss: zrobiłabyś to co laski w innych historiach
"MASZ WYJ EBAĆ TE PSY, ONE ALBO JA / SKORO JUŻ MAMY DZIECKO TO NIE MAM SIŁY ZAJMOWAĆ SIĘ TWOIM PSEM, A CIEBIE NIGDY NIE MA"
@Feministka2000: Nie zrobiłabym, facet lubiący zwierzęta ma zawsze u mnie dużego plusa () natomiast patrząc na twoja wypowiedz to już widzę jak jest nacechowana: facet może wymagać żeby pozbyć się kota czy psa, natomiast kobieta to już #!$%@?.. a prawda jest taka, że w takim przypadku i facet i kobieta są nienormalni.
mam alergie na zwierzęta i wiem że dużo kobiet mnie skreślało przez to xD A jestem powiedzmy chad'em.


@zapalara: no trochę o tym pisze. O ile na pewno mężczyźni lubią i chcą być z kobietami, tak ogóle w drugą stronę jest jakaś absurdalna hierarchia, w której jeśli babka może na siebie zarobić to Ona>zwierzęta>hobby>facet xD
@zapalara: jeżeli na starcie ci mówi że nie masz przez to u niej szans to ok zachowanie (gorzej jak z dupy zaczyna narzekać). druga sprawa że związek opiera się na korzyściach dla obu stron. chłop też nie wybierze grubej dziewczyny która jest dla niego nieatrakcyjna. każda strona ma prawo mieć swoje wymagania, jak nie podoba ci się zachowanie baby to nie wchodzisz z nią w związek i odwrotnie.
Codziennie widzę w gorących serie wpisów pokazujących jak wiele kobiet dosłownie gardzi mężczyznami lub traktuje ich jak przedmiot/swoją służbę w różnych kontekstach.


@SRzeyamlon: Takie wpisy wrzucają i plusują wykopki, które same gardzą kobietami. Wiadomo, jakaś część gardzi mężczyznami z różnych powodów, ale to tylko część, a na wykopie przedstawiane jest to tak, jakby wszystkie takie były, wystarczy jedna głupia wypowiedź twitterowej julki i od razu jest oburzenie, że p0lki są takie
@SRzeyamlon: A mnie się wydaje, że po jakichś fejsbukowych grupkach nie ma co oceniać ogółu kobiet, bo po pierwsze w takich miejscach przesiaduje specyficzny rodzaj ludzi, a po drugie zawsze najgłośniej krzyczą ci, którzy mają skrajne albo jakieś powalone poglądy. Jak już wspomniałam wcześniej, na wykopie też jest mnóstwo nienawiści skierowanej w kierunku jednej płci - ale czy to oznacza, że wszyscy mężczyźni tacy są? Też uważasz, że wszystkie kobiety to