Wpis z mikrobloga

@hugoprat: różnica jest taka, że ona się nie kreuje na wielkiego ekonomistę a pan Sławek tak, ale potem miał problem ze złożeniem projektu ustawy podnoszącej kwotę wolną od podatku xD
  • Odpowiedz
@hugoprat: To chyba dobrze, że ktoś kto się nie zna nie chce się wypowiadać? Wiem, że na wykopie to szokujące, ale tak powinien wyglądać świat właśnie. To tak jakbym ja prosił Ciebie żebyś mi opowiedział o tym, jak to jest nie być manipulatorem. Kuriozum:)
  • Odpowiedz
@NieznanyWykopek: nie powiedziała nic złego, tylko Konfederacka narracja jest taka, że jak nie Konfederacja, to tylko Lewica zostaje. Ch#j, że Lewica ma niewiele mandatów, ch#j że szanse na samodzielne rządy w najbliższej przyszłości ma takie jak Konfa - trzeba wyciągać kogoś z drugiej skrajności i próbować przedstawiać jako jedyną alternatywę i wtedy dyskredytować.
  • Odpowiedz
@hugoprat: sejm zajmuje się wszystkimi sprawami państwa, szok, że nie zasiada tam 460 ekonomistów. Ale wykopki znają się na wszystkim, więc nie rozumieją wypowiedzi "nie wiem"
  • Odpowiedz
  • 4
@hugoprat Dobrze że ktoś mówi że czegoś nie wiem a nie udaje że się zna ale założę się że przez to że to kobieta to już inaczej na to wszyscy patrzą
  • Odpowiedz
@NieznanyWykopek: Poseł powinien mieć wiedzę ogólną na wszystkie z najważniejszych tematów, to nie jest zagadnienie na doktorat z ekonomii, a na znajomość tego co jej partia proponuje i jak powinien być urządzony system w Polsce. Jeżeli mamy chwalić to, że ktoś jest socjologiem, a jednocześnie nie ma pojęcia o innych ważnych sprawach to powinniśmy wprowadzić limity w mandatach dla osób z danych specjalizacji. Bo co jeżeli będziemy mieli w sejmie 460
  • Odpowiedz