Wpis z mikrobloga

Prawda, lekko przed 30 zacząłem uważać, że nowe pokolenia to jakaś gromada idiotów, która na pewno doprowadzi do upadku ludzkości.

Tylko, że czasem sobie uświadamiam, że każdy człowiek w młodym wieku to od zawsze debil:)
  • Odpowiedz
Poczekaj az zaczniesz dobijac do 50 ¯\(ツ)/¯ (czyli za chwile, bo te 15 lat zleci ci szybciej niz ostatnie 5).
Bedziesz mial taka mine patrzac na tych wszystkich sojowych pseudo-facetow, ktorym obcieto jaja i przepraszaja ze zyja.
Albo patrzac na pseudo-kobiety z niebieskimi wlosami, ktore sa juz do tego stopnia sfrustrowane, ze nienawidza wszystkiego co je otacza. Na koniec wejdziesz na jakis portal, by sie przekonac, ze spoleczenstwo nie dosc ze upada
  • Odpowiedz
Ja będąc dzieckiem: "Na starość nie będę taki zgorzkniały jak te wszystkie dziadki".


@Antibambino: dziwisz się? Teraz wszędzie wciska się "woke". Już nawet nie da się nakręcić normalnego filmu bez wciskania na siłę postaci LGBTQWERTYUIOP+-, ale to Twoja wina że narzekasz i że Ci się nie podoba badziewie,
  • Odpowiedz
@jk_pn:

Życie zaczyna się od 30stki. Wiesz czego chcesz, jakość życia się poprawia.


Jak się człowiek nie właduje w dzieciaki. Dla mnie zdecydowanie najlepszy był wiek 2x, zwłaszcza druga połowa - kasy już coś tam się dało zarobić, obowiązków niewiele, można było korzystać z życia, przeprowadzać się wedle uznania, próbować nowych rzeczy. Od momentu poszerzenia rodziny to już wyglądam wypisz-wymaluj jak Clint Eastwood na tej animacji ;-)
  • Odpowiedz
Ja z kolegami będąc w 4 klasie patrząc na kolegów z 7 klasy:
"po co oni tak siedza na tych ławkach i gadaja całe wieczory, jak jest tyle zabaw - w chowanego, bić sie na miecze, grać w gałe itp. Nigdy nie bedziemy tacy nudni i siedzieli na ławkach i tylko gadali"
  • Odpowiedz