Wpis z mikrobloga

Ten wasz tag jest mega z-----y czy wy nie wiem braliście krechy w 2020 i macie do oddania z 500k bańkę i jedna rata 5k spłaca 200zł kapitału, pracujecie w sprintach na projektach dla zagranicznych klientów, którzy przenoszą projekty do default country. Bo jesteście za drodzy, a na robienie mądrych rzeczy jesteście za daleko od Doliny Krzemowej. Świat się nie zawali jak zamiast 30k na b2b będziecie zarabiać 12k ale z luźną głową serio przestańcie pierdzieć jeśli przez ostatnie lata nie żyliście ponad stan to nie będzie płaczu, a tą całą frajernie w korpo kołowrotku poganianych przez Scrum Masterów, po filologii angielskiej, i PM'ów po wyższej szkole gotowania ryżu to sami jesteście sobie winni. A @nad__czlowiek to toksyczny buc od czytania jego wysrywów można dostać choroby psychicznej. Wyjdźcie na powietrze, wszystko jest przejściowe.
#programista15k
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po prostu przestańcie narzekać, i tyle napiszcie coś bez negatywizmu coś co was miłego spotkało zamiast non stop jątrzyć jad. I kasa nie jest najważniejsza, a jeśli robicie to dla kasy to już przegraliście, nie wiem kiedyś mi architekt powiedział, że najważniejsze w tej robocie, żeby przynosiła ci radość, bo jeśli tego nie ma to już prosta droga do wypalenia. I jak przeglądam oferty w Szwajcarii w wymaganiach piszą mieć Szpass z
  • Odpowiedz