Wpis z mikrobloga

Kocham #pracazdalna

Popołudnie dochodzi, a ja już doszedłem na #divyzwykopem - wyskoczyłem se na godzinkę i nikt nie miał problemów bo w końcu #pracait to nie #!$%@? niewolniczy przy taśmie, ważne żeby robota była zrobiona i tyle.

Jak se pomyślę, że teraz jakiś oskarek siedzi w biurowcu i klepie "hybrydowo" tzn. #!$%@? do biura goju i raz w tygodniu z chaty jak zasłużysz xD to ukontentowany jestem podwójnie

Piękne jest życie w Polsce

#wygryw #chwalesie #seks #korposwiat
  • 18
@JanRouterTrzeci: to przez takich jak ty coraz wiecej firm jest niechetnych do pracy zdalnej, ci wszyscy managerowie dobrze wiedza, ze sie #!$%@? i potem naciskaja na powrot do biur tak wiec chara ci na ryj
@JanRouterTrzeci: tak, taak bo wcale nie bylo masowych layoffow przez caly ostatni rok w najwiekszych korporacjach na swiecie, wcale nie bylo akcji typu "powrot do biura albo wynocha" w firmach jak Twitter czy Amazon. Kazdy mysli jakim to on nie jest "specjalista" dopoki nie trafi pod topor. Zreszta ja sam jestem full zdalny to co mam copowoac, ale nie bede sie oszukiwac, ze pracodawca nie wie ze sie #!$%@?