Wpis z mikrobloga

@0caffe: u mnie szlif małej głowicy można zrobić nawet za 100 zł więc raczej to nie jest decydujące
z blokiem już więcej zachodu, tzn. sam szlif nie ale dochodzi demontaż całego silnika co będzie nabijać koszty

ps. fajne te Lupo, ile chcesz za niego z tą uszczelka do wymiany? :D
  • Odpowiedz
@idylla: xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd dobrze, że nie z dopłatą

@0caffe planowanie głowicy ze sprawdzeniem 200-250, upg 100-150, być może szpilki głowicy, nie wiem jak tam jest z rozrządem, ale jeśli jest paskowy to również trzeba liczyć nowy i robocizna

najlepiej podjedź do warsztatu niech Ci wycenią to
  • Odpowiedz
@amath: no i tam po kolei wszystkie uszczelki do kolektorów, pokrywy zaworów, nie wiem jak tam pompa wody, pewnie też warsztat będzie chciał wymienić aby nie było reklamacji, nowe świece, olej, płyn, filtry, wyjdzie 2k ;]
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@amath to akurat fotka z neta, a Lupo nie moje tylko ciotki xD
Przyjechała żebym zobaczyl bo płynu ubywa i czy gdzieś cieknie, ale pierwsze co to sprawdziłem korek oleju i masło jest xD
W takim stanie Lupo na otomoto ok 3tys więc nie wiem czy będzie chciała to naprawiać, a trochę szkoda bo przy obecnych cenach benzyny to tanizna
  • Odpowiedz
@0caffe: nie jest powiedziane, że to UPG od razu, jak płynu ubywa, a nie widać wycieku to czegoś powinno przybywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@0caffe: ja bym kupił ten preparat co naprawia uszczelki pod głowicą w płynie i tyle.
kosztowało to 250zł, teraz pewnie ciut droższy i rzeczywiście to potrafi uszczelnić.
  • Odpowiedz