Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MrBoston: No nie do końca Panie kolego, dziwka gra na najprostszych instynktach spermiarzy, brodaty nerd jednak musi się wysilić i przykuć uwagę czymś ciekawszym żeby ludzie zostali ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak to mawiał klocuch musi być widać postaranie
@Duszqable czyli na przykład taka świętej pamięci Anna Przybylska albo Edyta Górniak które były w Playboyu to też #!$%@?? XD

prawie naga


No ja tam widzę, że jednak jest ubrana ale to może ja jestem ślepy a nie ty.
Bardziej skąpo ubrane kobiety widuję w sezonie nad morzem albo na basenach. To dopiero jest #!$%@? xD
No ale zapomniałem, że dla wykopków wszystkie kobiety to koorwy.

czyli na przykład taka świętej pamięci Anna Przybylska albo Edyta Górniak które były w Playboyu to też #!$%@?? XD


@Notes: a widziałeś żeby Górniak śpiewała nago? Albo Przybylska paradowała nago jeśli sytuacja ekranowa tego nie wymagała? Udajesz czy jesteś głupi że nie widzisz tego że laska przyciąga wyłącznie swoim ciałem spermiarzy?
@AgentGRU ale cycatą ekspedientka z wywalonym dekoltem sprzedająca na straganie lody w rożku to też k00rwa bo przyciąga ciałem rozgrzanych od gorąca facetów?
Weźcie się opanujcie z tymi wyzwiskami.
Ja doskonale rozumiem co macie na myśli ale od tej pseudoanonimowosci w internecie powaliło was do reszty o rzucacie wyzwiskami na prawo i lewo. A jak już tak chcecie pluć jadem to może powyzywajcie widzów od koorwiarzy… a nie… hejt w stronę spermiarzy
ale cycatą ekspedientka z wywalonym dekoltem sprzedająca na straganie lody w rożku to też k00rwa bo przyciąga ciałem rozgrzanych od gorąca facetów?

Weźcie się opanujcie z tymi wyzwiskami.


@Notes: opanuj to się ty bo ja nigdzie nikogo nie wyzywam.
Na marginesie jeszcze w życiu nie widziałem żeby w takim miejscu pracowała ekspedientka z głębokim dekoltem i zachęcała swoim wdziękami, więc się ogarnij i zdecyduj o co ci właściwie chodzi.

A jak
@Notes:

czyli na przykład taka świętej pamięci Anna Przybylska albo Edyta Górniak które były w Playboyu to też #!$%@?? XD


Nie rozróżniasz sztuki, aktów od leżenia i szczucia cycem na streamie gdzie nie ma ograniczeń wiekowych.

No ja tam widzę, że jednak jest ubrana ale to może ja jestem ślepy a nie ty.


Napisałem prawie naga, więc chyba jednak jesteś ślepy skoro zacytowałeś te słowa i umknelo Ci słowo "prawie"
@Notes: ale sie chlopie wysilasz, chyba akrobatyka olimpijska ci sie marzy xD

a na spermiarzy wszyscy plują, wiec nie wiem o co chodzi ze wszyscy oceniaja tylko jedna strone