Wpis z mikrobloga

  • 0
@BenQ702: Zarówno Wojtek jak i ona wielokrotnie mówili że nie było rozbieranych scen z jej udziałem i z tego co widać nigdy nie występowała sama, lecz z innymi dziewczynami. W dodatku na WIĘKSZOŚCI filmów jakie znalazłem to była w pełnym ubraniu, a te w bieliźnie to wyjątki.
  • Odpowiedz
  • 0
@bonus: Gola mówił że skoro nie rozbierała się całkowicie to on to akceptuje, ale na pytanie czy jakby się całkiem rozbierała, to czy nadal by akceptował, to nie był pewien co powiedzieć, ale wtedy byłby już bardziej negatywnie nastawiony.
  • Odpowiedz
@radzioso532: ty tak serio czy to sarkazm bo sam juz nie wiem xd? dopiero było że ona stała tylko z tyłu max w stroju kąpielowym, teraz wychodzi ze wypinala dupsko do kamerki i była klepana, zaraz zmieni sie narracja ze wkładała tylko 1 palec a na końcu ze może brała fiuta do mordy ale tak naprawde tego nie chciała. No prosze cie nie osmieszaj sie xD
  • Odpowiedz
  • 0
@duzynos: Co ty bredzisz gościu? Myśl zanim coś napiszesz. Przecież ona sama mówiła i potwierdził to jej chłopak, że maksymalnie do bielizny się rozbierała. Zobacz materiał filmowy na kanale Goats.
  • Odpowiedz