Wpis z mikrobloga

Nie ma nic lepszego niż trafienie do 10 letniego projektu z domeną tak duża że mogliby otwierać kierunek studiów i 5 lat i tak by nie starczyło na pokrycie wszystkich aspektów.


@PoteznyMagWody: no ja natrafiłem na taki w kontraktornii. w sumie te 10 lat to miała nowsza część systemu, za którą miał odpowiadać mój zespół, sam projekt był dużo starszy.
@PoteznyMagWody:

ja wlasnie robie w takiej produktowej od 2 miesiecy i wiem, ze wytrzymam tutaj jeszcze maks pol roku

zeby sie wdrozyc w to wszystko musialbym siedziec z 2 lata, a w tym czasie to ja juz zmienie firme z 3 razy i bede zarabial 2x wiecej niz teraz xd

a wy sobie siedzcie i babrajcie sie w gownie, cieszac sie ze mozna sie #!$%@?
@Ostrzewtlumie ja to doskonale rozumiem, ale skoro mamy caly czas taka sytuacje ze kolejna osoba potrzebuje coraz wiekszego czasu zanim sie wdrozy o co chodzi, to przeciez to sa w pewnym stopniu przepalane pieniadze :)
@Volantie zależy bo zdobienie takiej dobrej dokumentacji to by trzeba było z cały miesiąc na cały team a wtedy to się dwa sprinty wciśnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Lepiej dać takiemu nowemu Buga co klient znalazł i niech się męczy najwyżej będzie zawracał dupę innym i się stworzy presją żeby robić dłużej żeby dradline i tak był.
@PoteznyMagWody: co masz do firmy produktowej? ja sobie właśnie chwale, 20k netto na Fakturce wpada i nie musze się martwić o jakieś redukcje etatów, sprinty, nadgodziny.

Praca w wkorpo-produktowym
- programiści na b2b są traktowani tak samo jak programiści na UoP
- jak coś się nie uda zrobić w sprincie to task spada do kolejnego sprintu
- jak nie dowieziesz w dwa tygodnie to nic się nie dzieje
- Scrum Master