Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful: Na tych grupkach dla niepełnosprawnych są takie pierdy i bluepill, aż ręce opadają. Myślałem, że gdzie jak gdzie, ale tam doskonale znają ból istnienia u potrafią spojrzeć prawdzie w oczy. Myliłem się. Banują za niewygodne wpisy. A co do screena - generalnie uważam, że najważniejsza jest MORDA. Dlatego ładny na wózku ma i tak większe szanse od brzydkiego w pełni sprawnego.
@Dietetyq

gówno straszne wiadomo, ale przyznam że RAZ w
@LajfIsBjutiful @Durisil @Nill0n @dam2k01 @KrzyzowiecAlfred @dam2k01 @stanleymorison @Dietetyq @kub54 @DEMONzSZAFY @Caban1908 @misiafaraona @ROCKNROLLLA @CampTrump @WaltherW

Myślałem, że gdzie jak gdzie, ale tam doskonale znają ból istnienia u potrafią spojrzeć prawdzie w oczy. Myliłem się.


@kamil150794: No źle myślałeś 2arms1head.com link do tłumaczenia fragmentów

Zarzuty: Czuję się tak, jak się czuję tylko dlatego, że coś jest ze mną nie tak pod względem emocjonalnym, psychologicznym, duchowym lub intelektualnym. Możliwości są, ale ja ich
nie patrzyły. Dobrze dogadywałem się z dziewczynami i wiele z nich mnie lubiło. Widziałem w ich oczach, jak bardzo mnie pragnęły. Patrzyły mi w oczy lub wykonywały gesty swoim ciałem, które mówiły: "Możesz mnie mieć, jeśli chcesz". To było niesamowicie wspaniałe uczucie. Uwielbiałe


@Sinity: dobry cytat. Sparaliżowany Chad przynajmniej się nie oszukiwał