Wpis z mikrobloga

Ludzie, którzy się nie myją przed snem są obrzydliwi. Wyobraźcie sobie, że cały dzień coś robicie, spocicie się, czymś wybrudzicie, a potem jak gdyby nigdy nic idziecie do łóżka i się przez całą noc w tym tarzacie, obtulacie i wcieracie w siebie. I to nie tylko z dnia dzisiejszego, tylko jeszcze brudem z kilku dni poprzednich, bo codziennie to pościeli nie zmieniacie. No obrzydliwe i obleśne. Jak wy ludzie żyjecie i wam nie wstyd? #nocnazmiana #bekazpodludzi
fanmarcinamillera - Ludzie, którzy się nie myją przed snem są obrzydliwi. Wyobraźcie ...

źródło: IMG_0573

Pobierz
  • 32
Ludzie, którzy się nie myją przed snem są obrzydliwi. Wyobraźcie sobie, że cały dzień coś robicie, spocicie się, czymś wybrudzicie, a potem jak gdyby nigdy nic idziecie do łóżka i się przez całą noc w tym tarzacie, obtulacie i wcieracie w siebie. I to nie tylko z dnia dzisiejszego, tylko jeszcze brudem z kilku dni poprzednich, bo codziennie to pościeli nie zmieniacie. No obrzydliwe i obleśne. Jak wy ludzie żyjecie i wam
@fanmarcinamillera: Mój nauczyciel (starszy pan) w technikum opowiedział taką anegdotkę o koledze który chodził spać brudny:
- Leszku, ja nie rozumiem dlaczego moje prześcieradło się tak brudzi... Przecież jestem czysty, codziennie kąpię!
- No to niemożliwe, może musisz się częściej myć.
- No ale raz dziennie rano chyba wystarczy.
- Rano?!

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyobraźcie sobie, że cały dzień coś robicie, spocicie się, czymś wybrudzicie


I tutaj się mylisz koleżko bo ja cały dzień nie robię nic, nie wysilam się aby się nie spocić. Poza tym nie wiem jak Ty ale ja w ciągu dnia chodzę w ciuchach, w których nie śpię więc nawet jak je ubrudzę to nie ma to wpływu na moją pościel, którą co tydzień i tak piorę.