Wpis z mikrobloga

@francoisinho: @TheRickestRick Mi w sklepie z panelami policzyli za 35m2 paneli plus listwy i montaż 8400 zł. Bez montażu jakoś tysiąc mniej chyba.
Pojechałem do popularnego marketu budowlanego, znalazłem dokładnie taki sam odcień paneli jaki znalazłem w sklepie (panele oczywiście nie takie same modelowo) i kupiłem je 2x taniej od metra, położyłem je sobie sam w 3 dni, do tego 2 dni na listwy.
@TheRickestRick jak chcesz to moge Ci dać
@TheRickestRick: jeszcze w sumie jeden tip, choć bardziej do produktów niż usług - jak będziesz kupował drzwi, panele czy listwy to pisz maile do sklepów z prośbą o wycenę - u mnie na samych panelach różnica między sklepami to było ponad 5k, na listwach i drzwiach też 2-3k między różnymi sklepami
Listwa przypodłogowa - 15zl za montaż metra za to, że przykręci je Mietek na małym blachowkrecie do tynku (pewnie co metr)? Jeszcze nie widziałem u nikogo porządnie na kółeczkach złapanych i latają po dotknięciu nogą.
@TheRickestRick: To jest sama robota czy z materiałami? Chodzi o chemię, tynki, gipsy, hydroizolacje itp.
Bo jak sama robota to mi za ok 50m tyle samo policzyli. Materiały 15k. Natomiast reszta w moim zakresie. Ale spoko firma, bo mogę zamawiać za ich pośrednictwem i nie robią mnie na materiałach. Zamawiają po takich cenach jakie sami mają z 8% VAT.
@Inozythol: bez materiałów, sama robota. Mi za metriały (sam kupuje) powiedzieli żebym estymował na 18-20k. Mogę zapytać co robili u Ciebie za te pieniądze? Miałeś sufity podwieszane albo przestawianie grzejników?
@TheRickestRick: Mogę dać namiar sam spytasz. Jeszcze nic nie robili, na razie podpisałem umowę, czekam na klucze. Mam jedną pozytywną opinię, którą widziałem na żywo. No i to jedyna firma z którą miałem do czynienia, która nie robi mnie na materiałach. Wszystkie inne kazały wybierać materiały ze swojego katalogu, ale na zasadzie klasa I, II, III a nie jakie konkretnie (chodzi o armaturę, panele, drzwi, płytki itd.), jeśli chciałbym np. swoją