Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

chcesz powiedzieć, że mężczyźni robią takie rzeczy innym mężczyznom? Co za okrutna płeć!


@FlasH: Tuziny facetów z różnych warstw społecznych zostają zamknięci w warunkach komfortem i swobodą przypominających więzienne (bo co może pójść nie tak). Dochodzi oczywiście do patologii, nota bene spowodowanej organizacją systemu i zbadanej od strony socjologicznej. Co ma do powiedzenia wykopek centrysta męski feminista? Czy poczyta raport przytoczony przez OPa? Może zerknie na wikipedię żeby poczytać o zjawisku
@FlasH: w sensie że ofiary tych czynów tez za to odpowiadają, że są gnębione?


@sildenafil: nie złotko, że ta płeć ma skłonność do przemocy - nie uważasz? Prawdopodobnie ofiary będą robić to samo jak przyjdzie świeże mięso - zjawisko stare jak świat.
Myślisz, że przedstawiciele tej płci mogą mieć skłonności do agresji i wyładowywania się na słabszych osobnikach?
nigdy nie rozumiem czemu gnębieni żołnierze nie zgłaszają tego na policję czy nie pozywają gnębicieli do sądu


@Dolan: ja to samo, doskonale rozumiem upokarzanie i przy okazji ułatwianie sobie życia, np. młody wypoleruj mi buty, wymyj sracz, przynieś z kantyny jedzenie ale takie pedalskie rzeczy powinny być chyba pogardzane przez innych żołnierzy? "No dalej hehe młody no rozbierz się hehe. No a teraz ja cię chwycę za wora, a ty mi
@FlasH: akurat nie dziwi mnie, że odniosłeś się do płci sprawców, a nie ofiar. Co ciekawe, zwracasz też uwagę że płeć sprawców jest taka sama jak płeć ofiar, co jest typową manipulacją feministów mającą pośrednio obwinić ofiary. Podobną taktykę stosują rasiści gdy czarny okradnie czarnego.
@sildenafil: A wykopki narzekają na jakieś straszenie poborem w Polsce. W Tajlandii - największym turystycznym burdelu świata - przegrywy jeszcze muszą przechodzić przez takie gówno pod przymusem xD Że tam jeszcze nie doszło do jakieś incelskiej rewolty to jest cud