Wpis z mikrobloga

Już wiadomo skąd lekceważenie problemu gwałtów i molestowania kobiet przez facetów. Dla wielu takie zjawisko po prostu nie istnieje lub winny jest molestowany. Z komentarzy pod filmem gdzie kobieta się ociera o faceta, a on ma założone ręce i czeka aż go zostawi w spokoju wynika, że jak facetowi nie podoba się, że kobieta go bez jego zgody dotyka to nie jest normalnym facetem. Normalny facet od razu by przecież poszedł z nią na seks do kibla.

#pieklomezczyzn #logikaniebieskichpaskow #bekazniebieskichpaskow #spermiarzalert
WielkiNos - Już wiadomo skąd lekceważenie problemu gwałtów i molestowania kobiet prze...

źródło: temp_file916616028969212467

Pobierz
  • 19
@WielkiNos: bo w tych komentarzach zawsze jest zwykły ekstremizm albo calkowicie w prawo albo całkowicie w lewo , albo trzymanie jednej strony albo drugiej , tam się nie ma co doszukiwać zdroworozsądkowych komentarzy , które przyjmują różne opcje
Ja się nauczyłam nie czytać komentarzy na tych wszystkich stronach bo to pochodzi od potężnych frustratow , którym sprawia przyjemność obieranie jednej ze stron i dowalanie drugiej
@WielkiNos: tego typu filmiki zawsze są tendecyjne i praktycznie zawsze występuje na nich szczupła w miarę atrakcyjna dziewczyna, gdyby to była stara ulana baba to myślę komentarze mogłyby inne