Wpis z mikrobloga

Dajecie mi takie wsparcie, że cały czas jestem w szoku, dziękuję za ponad 300 plusów pod wczorajszym rysunkiem (ʘʘ)

Dzisiaj na tapet bierzemy episkopat i tabletkę dzień po. Można szanować czyjeś zdanie, ale nie trzeba się nim przejmować. Nie lubię jak ktoś się niepotrzebnie wtrąca.

Ze spraw organizacyjnych: na każdym mediów społecznościowych obserwuje mnie już po kilka osób (òóˇ) bardzo mnie to cieszy i mega dziękuję, szczególnie @KHOT ktory jako pierwszy dał mi lajka na fb, nigdy Ci tego nie zapomnę ( )

Na moim tagu #satyrysta jest nas tyle, że moglibyśmy zorganizować mecz 11 na 11 i jeszcze mielibyśmy sędziów xd Można dodawać na czarną, można obserwować, wedle uznania.

Dobrej soboty!

#rysujzwykopem #tworczoscwlasna #komiks #humorobrazkowy #bekazkatoli
satyrystasatyrykartysta - Dajecie mi takie wsparcie, że cały czas jestem w szoku, dzi...

źródło: temp_file422755750149328285

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@satyrysta_satyryk_artysta:

Ja wiem, że obrazek śmieszny. Jednak trochę całość bez sensu.

Dlaczego się wypowiadają?
Każdy może się wypowiadać i proponować swoje rozwiązania.
Dlaczego ktokolwiek ich słucha?
Bo rządzą wybierani politycy.
Dlaczego to ma związek?
Bo KK, jak każda inna organizacja, może sugerować swoim członkom, na kogo głosować.

Czy powinno to dalej trwać?
Nie, odsetek katolików maleje, a prawdziwych katolików, to nie wiem, czy był dwucyfrowy odsetek kiedykolwiek w tym kraju.
  • Odpowiedz
@Goronco Trochę chłopakowi krzywdę robią. Wykopki pobawią się i znudzą, a ten młody artysta na fali rzekomego zachwytu może uznać, że już osiągnął ten poziom, który zamierzał, chociaż raczej nie osiągnął. Ostatnio taki humor widziałem w „chwili dla ciebie” czy gdzie tam publikowali takie przypowiastki
  • Odpowiedz