Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Często czytam o znajomościach i tak dalej na wykopie, że trzeba mieć, że tate i mame i tak dalej. Podpowiem Wam coś, skąd ja mam znajomości:

1. Hobby - poznałem przez Hobby osoby tworzące oprogramowanie (mające firmy SH, wiedzę itd)
2. Etat - zanim zacząłem pierwszy biznes poznałem, prawników, osoby powiązane z deweloperami i budowlanką
3. Szkolna ławka - księgowość + biznesy związane z innymi branżami
4. Studia - osoby tworzące video, youtube
5. Aktywności fizyczne - osoby dzięki, którym mam wypady na kolejne coraz to nowsze hobby, poznaję świat

Wszystko sam... . Na start miałem czystą kartę znajomości, nie korzystałem znajomości rodziców, bo rodzice takowych znajomości nie mieli. W ciągu ostatnich 2 lat zrobiłem 2mln zł na czysto po podatkach i kosztach, część upakowałem w #nieruchomosci na lewarze z kredytem część w #gielda a za część kupiłem głupoty typu samochody.

Dzięki znajomościom, kilku swoim znajomym ogarnąłem pracę w korpo za 8-10k brutto na start, części załatwiłem kontrakty biznesowe. Mam siatkę prawników, architektów, ekip budowlanych, kontakty do zarządców nieruchomości i tak dalej.

Wystarczy kilka telefonów i jestem w stanie dotrzeć do dowolnej branży, a wszystko dlatego, że nie jestem introwertycznym #przegryw , tylko potrafię otworzyć jadaczkę kiedy trzeba. I nie, nie ze wszystkimi piłem wódkę, czy się poniżałem i podlizywałem. Najlepszy i tak jest ból d--y znajomych, którzy i tak nie wiedzą czym się dokładnie zajmuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wystarczy mieć znajomości od Konstancina po Łomianki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chwalesie #wygryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Narmel
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzięki znajomościom, kilku swoim znajomym ogarnąłem pracę w korpo za 8-10k brutto na start, części załatwiłem kontrakty biznesowe. Mam siatkę prawników, architektów, ekip budowlanych, kontakty do zarządców nieruchomości i tak dalej.


@mirko_anonim: statement account z nazwiskiem albo cie nie ma przegrywie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @essalysolu @forfiterex

I co mam najpierw się przedstawić z imienia i nazwiska? Potem jak mało to pokazać, że coś mam? Potem żeby udowodnić to pokazać, że PIT a na końcu usłyszeć, że to i tak poprzerabiane papiery i tak dalej? Potem informację z BIK pokazać i relacjonować wszystko na wykopie, każdy swój krok? Księgi wieczyste, CEPIK, wszystko mam podawać?

Jestem pewien, że i to by nie wystarczyło, więc co za różnica czy z anonima czy czegokolwiek? ( ͡
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja na szczęście nie mam tak bogatych znajomości, bo bym jako prawnik zbankrutowała. Jak to sobie wyobrażasz, że nasza branża działa i zyski osiąga, że my zamiast zarabiać i fakturować wolimy za darmo robić obsługę prawną komuś kto z nami pogadał chwilę w szatni na siłowni? Gdyby tak świat działał to ja bym szukała koleżanek sprzątaczek żeby mi wpadały za darmo posprzątać albo taksówkarzy żeby mnie wozili za darmo,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jako introwertyk wolalbym zarabiac 200k kucajac w piwnicy zamiast 1 mln rocznie i obracac sie z jakimis nowobogackimi fajfusami ktorych nawet nie lubie

Przy czym dalej 0.1% tych dynamiczniakow tyle zarabia czy zarobi
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ale nadal nie jesteś szczęśliwy jak musisz się tym tutaj chwalić przed anonimami których nawet jakbyś był Midasem (Midelem?) o złotym dotyku to nie interesuje a jedyne co mogą Ci napisać to

  • Odpowiedz
I co mam najpierw się przedstawić z imienia i nazwiska? Potem jak mało to pokazać, że coś mam? Potem żeby udowodnić to pokazać, że PIT a na końcu usłyszeć, że to i tak poprzerabiane papiery i tak dalej? Potem informację z BIK pokazać i relacjonować wszystko na wykopie, każdy swój krok? Księgi wieczyste, CEPIK, wszystko mam podawać?


@mirko_anonim: Nie, Ciebie to ewidentnie boli że nikogo to nie obchodzi - w
  • Odpowiedz