Wpis z mikrobloga

Autentycznie najgorszy polityczny dziennikarz w PL dostaje od Stana całą gałąź polityczną w #kanalzero. Wiem że to są dobrzy kumple, ale litości. Przy innych twarzach zaangażowanych w projekt, ten gość to kompromitacja.

Już nawet nie chodzi o jego stronniczość, ale jego wywiadów nie da się słuchać. Gada więcej niż jego goście, insynuuje, przerywa, przeinacza fakty, stosuje idiotyczne triki erystyczne typu - zgadnij czy to powiedział Tusk czy Hitler. Czasami mu się polityka uda złapać na jakimś przejęzyczeniu albo gafie, ale poza tym z jego wywiadów nic absolutnie się dowiedzieć nie można. Każdorazowo podnosi mi tylko ciśnienie. Już bym wolał panią Danusię.

#polityka #kanalsportowy #polskiyoutube #mazurek #stanowski
Amatorro - Autentycznie najgorszy polityczny dziennikarz w PL dostaje od Stana całą g...

źródło: 2024-01-26_14h55_41

Pobierz
  • 43
@tomekruslan: z tym baunem to nie wiedziałem, to mu trochę ujmuje z mojej strony. Ogólnie dobrze się go słucha i szwejgiert chyba ma jakieś inside info. On sie sądzi z kaczyniakiem, bo powiedział o kaczyniaku gej i teraz kaczyniak musi udowodnić, że nie jest nie? XD
zgadnij czy to powiedział Tusk czy Hitler


@Amatorro: Wyobrażam sobie taki dialog:
- To powiedział Robert Mazurek
- Nie, to był Hitler
- No jak Hitler jak słyszałem przed chwilą jak pan to mówił?
- Ale ja cytowałem Adolfa Hitlera
- Czyli pan tego nie powiedział?
- Nie, nie powiedziałem
- Przecież pan kłamie, na własne uszy słyszałem, jak pan mówił zaledwie minutę temu
- Cytowałem...
- Aha! Czyli jednak pan
@Amatorro: Przeszkadza Ci Mazurek, ale nie przeszkadza Ci ta szuja Stanowski, który by gówno spod siebie zjadł za pieniądze? xD

Przy innych twarzach zaangażowanych w projekt, ten gość to kompromitacja.


Przynajmmiej tede nie jest stronniczy xD
@Amatorro ciekawa teza, ale trochę postać tedego tutaj nie pasuje. Przy czym Stanowski to cwany lis i może chce to trochę wyśrodkować postacią rapera antypis, którego mało kto bierze poważnie, a z drugiej strony Mazurek itp