Wpis z mikrobloga

Jakie teraz polecacie biurka elektrycznie regulowanie? Trochę się narobiło tych firemek i ciężko coś wybrać. Raczej chodzi o coś solidniejszego choć też bez przesady, bo już widywałem biurka za ponad 10k i to już jest widzę testowanie ile jest w stanie dać klient xd

#pracazdalna #pytanie #homeoffice

#programowanie #informatyka (dodaje ten tag, bo z doświadczenia wiem, że większość ludzi w tym zawodzie interesuje się tym tematem i pewnie sporo osób szukało takich biurek i dobrze prześledzili rynek)
  • 10
  • Odpowiedz
@Murasame: ja mam spacetronica i moge polecic. 5 rok sluzy, #!$%@? zostalo za duzym blatem debowym (2x1m, 2cm) i monitorem 42" przy krawedzi - ani sie to nie buja, ani nie krzywi, elegancko sie suwa. Kiedys to byla srednia połka cenowa, nie wiem jak teraz.
  • Odpowiedz
@Murasame:

Ja kupiłem stelaż songmics z Amazona na promce i blat dokupiłem w Castoramie na wymiar i z ojcem montowałem (tylko jeszcze pamietaj, że blat se warto zaolejowac, bo chcesz mieć blat z solidnego drewna, a nie gówno sklejki, która się załamie jak cięższe monitory na ramieniu dasz). Tym sposobem masz o wiele tańsze biurko, blat z lepszych materiałów i lepiej dostosowany pod twoje potrzeby, to kosztem tego, że musisz się
  • Odpowiedz
A no i finalnie całe biurko wyszło mnie 1500zl jakoś ( ͡° ͜ʖ ͡°), więc masz tutaj pięknie zobrazowanie, że warto samemu to poskładać
  • Odpowiedz
Jakie teraz polecacie biurka elektrycznie regulowanie? Trochę się narobiło tych firemek i ciężko coś wybrać. Raczej chodzi o coś solidniejszego


@Murasame: Biurka "siedź-stój" szukaj na markowym osprzęcie (np. Linak), z długą gwarancją (co najmniej 5-letnią, najlepiej D2D) i z serwisem pogwarancyjnym.

Najtańszy taki stelaż to (chyba) obecnie Ikea Idåsen 003.207.23 (z 10-letnią gwarancją ale bez serwisu pogwarancyjnego). Blaty Idåsen mają niestety wypełnienie typu plaster miodu (czyli może wystąpić problem po zamocowaniu
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: takie cos mam jak na screenie. 2 silniki, zakres wysokosci jest gigantyczny i co wazne, na max w gorze nie buja sie jak rezus. Blat kupilem u stolarza z allegro surowy (polowa ceny biurka...) i montowalem sam. Plus nałożyłem olej na niego. Ogolnie montaz to 12 wkrętów do drewna i 2 wkrety extra (albo tasma dwustronna) na sterownik. Sterownik na kablach sieciowych, porzadnie to zrobione nawet. Jak masz śrubokręt phillips
dthprf - @MilionoweMultikonto: takie cos mam jak na screenie. 2 silniki, zakres wysok...

źródło: 1000019616

Pobierz
  • Odpowiedz
@dthprf: tylko ten model jest na dlugi blat, nie pamietam ile tam minimum bylo, chyba 160. Jak bys sie zainteresowal to sprawdz dokladniem, bo nie chodzi o obciazenie, tylko o sam stelarz - jest kilka otworow ktorymi mozesz długość regulowac, ale nie jest to regulacja typu infinite, tylko stopniowana. Na mniejese blaty maja mniejsze stelaże.
  • Odpowiedz