Wpis z mikrobloga

Co to może być? Przy skręcaniu kołami jest dźwięk taki nieprzyjemny jakby głuche chrobotanie. Nie wiem czy to jedynie dźwięk ocierania gumy kostkę brukową. Przy zjeżdżaniu z krawężnika 2 cm auto coś jakby stuka. Wcześniej nie zwracałem uwagi bo myślałem że to efekt jazdy po śniegu. Auto ma obniżone zawieszenie. Gdzie jechać z autem, żeby ktoś obiektywnie ocenił czy trzeba w nim coś robić. Volvo s60. Chciałbym żeby wszystko idealnie chodziło.

Wcześniej myślałem, że to dźwięk kół na śniegu, potem jechałem kostką brukową więc nie wsłuchiwałem się,

#motoryzacja #volvo
  • 9
@its_over_for_chlop: Zobacz sam albo niech jakiś diagnosta sprawdzi gumowe osłony na przegubach. Typowy objaw uszkodzonego przegubu zewnętrznego więc jak guma jest naruszona raczej na 100% to. Półoś bez sensu wymieniać chyba że musisz bo jest zespolona z przegubem wewnętrznym albo pokrzywiona, tylko żeby ją pokrzywić musiałbyś nieźle ją jebnąć. Przy okazji możesz wymienić wszystkie osłony i smar bo to tanie jak barszcz jak i tak trzeba rozpinać zawieszenie a w zime