Wpis z mikrobloga

#amazon zamówiłem paczkę, opłaciłem z góry blikiem - i to był chyba błąd (°° ) - bo sposobu dostawy nie zauważyłem bym mógł wybrać - miejsce odbioru #kolchoz , miała dojść jutro, ale dzisiaj z rana dostałem sms, że poczta polska mi to dostarczy ( ͡º ͜ʖ͡º), przez reszte dnia cisza, a po 16 sobie o niej przypomniałem i sprawdziłem status - problem z dostarczeniem xd Pytanie czy dzwoniąc do nich na infolinie, jakiś #!$%@? coś pomoże? Można zmienić pkt odbioru na jakiś paczkomat czy coś? Ktoś miał podobny może #problem ? #pocztapolska #paczkomaty #pocztex
  • 8
  • 0
@Capitanero: lepsze to niż cofanie przesyłki i ponowne zamówienie - i czego się najbardziej obawiam... ale, że tak robią to wiem - bo gdzieś od 2019 nawet z listem poleconym nie chce im się podjechać windą na piętro (°°
@thadeo77: amazon nie wysyla zwyklym listonoszem, tylko pocztexem. To jest kurier poczty i on rozwozi paczki nie awiza.
Jest duza szansa ze ta paczka trafila.do urzedu pocztowego, pod ktory podlega twoja firma.

Sprawdz na trackingu, a jutro dzwon na infolinie i podaj nr przesylki, powinni ci ogarnac co z paczka jest.
  • 0
@PurpleHaze: Sprawdzałem i jest tylko, że 'Próba doręczenia podjęta dzisiaj o 14:28 Przewoźnik POCZTA POLSKA napotkał problem podczas próby dostawy. Spróbuje ponownie.' Więc będę próbował jutro, ale kurier to przy okazji jakiego gonga może napotkać ¯\(ツ)/¯ Ale dzięki za info!
@thadeo77
Jak adres poprawny, to jutro doręczą (kurier się nie wyrobił, albo miał jakiś problem). Przesyłki z Amazonu są szczególnie traktowane, ze względu na kary umowne.
Jak to paczka z polskiego Amazonu, to poczta ma dwa dni na doręczenie lub awizowanie (nieudane doręczenie się nie liczy).