Wpis z mikrobloga

Doszły do mnie potwierdzone wieści że #rosja już wydaje wizy, napewno biznesowe roczne wielokrotnego wjazdu (tak nie mając firmy też możesz ją mieć, bo to Rosja i wystarczy dać 500zł więcej, jakby ktoś był zainteresowany to mogę podsunąć odpowiednie adresy biur wizowych).
W zeszłym roku chłopaki pojechali na kołach #motocykle do Mongolii przez Rosję i jedyne utrudnienia to więcej pytań na granicy niż do tej pory. Chłopaki pisali że wszystko w porządku i nikt im żadnej przykrości nie robił w Rosji. Więc jakby ktoś szukał pomysłu na wakacyjne #podroze może nawet na #rower to droga stoi otworem.
A tutaj dowód choć nie od ich się tego dowiedziałem.
mpetrumnigrum - Doszły do mnie potwierdzone wieści że #rosja już wydaje wizy, napewno...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie boją się że z dnia na dzień staną się 'obcymi agentami' trzymanymi na wymianę z innymi państwami? Ale jak lubią wrażenia :)


@panzerfucker: @Buko_von_Krossig popiszcie z chłopakami z tego filmiku, czy czuli się zagrożeni, czy ktoś się ich czepiał, jaki stosunek mieli do nich ludzie. Na pewno gość odpowie
  • Odpowiedz
Nie dzięki. Moja noga w tym skrajnie nam nieprzyjaznym kraju nigdy nie postanie. Nawet nasz MSZ odradza wszelkich wyjazdów do rosji i białorusi


@Buko_von_Krossig: ja tam byłem 3 razy i napewno jeszcze pojadę, najszybciej za 2 lata. W wielu krajach na wschodzie byłem ale nigdzie mnie tak nie ciągnie jak na Syberię jest w niej coś magicznego.
  • Odpowiedz
nawet na #rower to droga stoi otworem


@mpetrumnigrum: Nie, nie stoi. Sytuacja polityczna jest mocno napięta, Rosja prowadzi wojnę z naszym sąsiadem, którego oficjalnie wspieramy. Wyjazdy do Rosji są obecnie odradzane i nie ma sensu przekonywać ludzi, że jest to dla nas bezpieczne miejsce, tym bardziej, że Rosja raczej słynie z tego, że nie przestrzega żadnych zasad.
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: Dzięki, ale oglądając chociażby Patera, który kilka razy jeździł stopem do ruskich, przy obecnej sytuacji geopolitycznej, trzeba mieć mocno nasrane pod kopułą, żeby się tam dobrowolnie pchać.
To w czasach pokoju, gość dostał po ryju za tematy historyczno-polityczne, i prawie typ go zaciukał nożem za bycie "jewrosojuzkim agentem", a teraz, kiedy trwa konflikt z Ukrainą, którą otwarcie wspieramy?
Jak to sam Pater mówił, że mają tam tak sprane berety,
  • Odpowiedz
ja tam byłem 3 razy i napewno jeszcze pojadę, najszybciej za 2 lata. W wielu krajach na wschodzie byłem ale nigdzie mnie tak nie ciągnie jak na Syberię jest w niej coś magicznego.


@mpetrumnigrum: Pełna zgoda. Też miałem okazję tam być i zdecydowanie się zgadzam, że kraj - jako sam kraj - #!$%@?ąc od polityki - naprawdę ma coś w sobie, co przyciąga. Ostatnio tam byłem tuż przed covidem i
  • Odpowiedz
Dzięki, ale oglądając chociażby Patera, który kilka razy jeździł stopem do ruskich, przy obecnej sytuacji geopolitycznej, trzeba mieć mocno nasrane pod kopułą, żeby się tam dobrowolnie pchać.

To w czasach pokoju, gość dostał po ryju za tematy historyczno-polityczne, i prawie typ go zaciukał nożem za bycie "jewrosojuzkim agentem", a teraz, kiedy trwa konflikt z Ukrainą, którą otwarcie wspieramy?

Jak to sam Pater mówił, że mają tam tak sprane berety, że dzisiaj ruski
  • Odpowiedz