Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie jedno. Co jest nie tak z niebieskimi, dla których jedyny argument w dyskusji z różową to "schudnij" , "nie żryj tyle" itp. Dyskusja może dotyczyć tego, że owy niebieski uważa kobiety np za głupsze i nudne tylko dlatego, bo nie interesują się II wojną światową, albo tego, że laski wolą biednych mokebe od bogatych p0laków. Wystarczy jako różowa nie zgodzić się z ich zdaniem i to wystarczy by dostać od nich +20 do masy ciała xD
Które neurony w mózgu im nie pracują? Które atomy się zdarzają z jedną wielką pustką i znikają na zawsze?

Proponuję by za każdym razem, gdy te gobliny piszą bzdury o różowych, wysyłać im odpowiedzi brzmiące "a ile masz wzrostu?" "Jak długi jest twój naganiacz?" "Weź urośnij".

Bo wiadomo, że im krótsze prącie i niższy wzrost, tym mniej IQ a co za tym idzie - gorsze się wypisuje farmazony o różowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka #blackpill #wzrost #chad #heheszki #gownowpis
  • 24
  • Odpowiedz
@Bonaparte_34: ja cię nawet nie znam więc i tak mam to w doopie

@onepnch @NiebieskiMiszmasz

Jaki cope xD Przecież to jest post o waszym braku umiejętności poprawnego dyskutowania pod tematami dotyczącymi wymyślonych przez incwelstwo cech kobiet, a widać to najbardziej gdy dyskutujecie z różowymi.

Ktoś się z wami nie zgadza?
Niebieski - "ale z ciebie cuck!"
Różowa - "weź schudnij".

To wasze wyżyny intelektualne ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: ja to nie wiem gdzie wy tych mitycznych niskich, którzy obrażają kobiety, macie? Nie pierwszy raz widzę, że to niskich się o takie coś oskarża a ja nigdy nie widziałem by niski facet dokuczał lub obrażał jakąś dziewczynę.
  • Odpowiedz
Niebieski - "ale z ciebie cuck!"


Cuck nie odnosi się do tego, że ktoś się ze mną nie zgadza tylko,że nie jest podporządkowany kobiecie i nie ma własnego zdania ani szacunku do siebie samego.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus
Ale wiesz p0lka że patrzenie na wagę to przywilej p0lek. Kolejne głupie poświęcenie mężczyzn. Mówienie że kobieta jest atrakcyjna jak jest chuda to taka sama brednia jak "wierne niedziewice".

Masz ból dopóki o to że faceci patrzą tylko zaledwie na wagę, a sama wymieniacz cechy wrodzone takie jak wzrost czy długość członka. To genetyka czyni kobietę atrakcyjną, a nie chudość. Chuda brzydka kobieta jest poprostu brzydka.

Panowie polecam się zastanowić nad
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel

@AlienFromWenus: to podasz ten swój wzrost, wagę i wiek? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


Żadna z tych cech nie czyni atrakcyjnym.
Tylko budowa figury (klepsydry albo gruszki) I rysy twarzy decydują o atrakcyjności kobiety.
Tak jak u faceta wzrost, żuchwa,barki czy pindol.
Już nie mówiąc że wzrost to cecha męska.

Niska 40 latka z lekką nadwagą, ale z kobiecą figurą i kobiecymi rysami twarzy to nadal 8-10/10.
  • Odpowiedz
@pawel89uri: ale cope 40tka nowa 20tka xD. Wzrost do wagi to już w miarę dobry wyznacznik figury, o ile kobieta nie ćwiczy ostro na siłce. No, ale nie oszukujmy się- wraz z wiekiem atrakcyjność seksualna spada u obu płci. 40latka 8/10 to jest niemożliwe- 8-9/10 to poziom supermodelek playboya czy innej victoria secret.
Jak masz laskę 165cm z wagą 80 kg to niemożliwe, że jest seksowna i atrakcyjna- chociaż tłuszcz dobrze
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel
Przestańcie patrzeć na te cyferki
tylko popatrzcie "fizycznie " na kobietę.

I nie nie twierdzę że samo bycie 40 łatką czyni atrakcyjnym.
Bardziej to że chudość młodość czy tam inny męski wzrost nie czyni.

Czy na tym forum naprawdę nikt nie widział na oczy kobiety 9-10/10 że tak uwielbiacie te cyferki.
Ja rozumiem że nigdy z taką nie byliście i nie uprawialiście seksuw (mimo że mogliście mieć wiele brzytkich i średnich
  • Odpowiedz
@pawel89uri: 8/10 na żywo widziałem- ale były młodymi nastolatkami.
Młodość, piękno, uroda i płodność to atrakcyjność seksualna.
Poza tym problemem jest to, że kobiety oszukują z wyglądem- makijaż, fryzury, gorsety, wkładki w stanik i majtki. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel @Nowystaryziel

Jaki wpływ na rysy twarzy czy budowę ciała ma młodość?
Kobiecie z wiekiem np. zwężają się biodra?

A co do tych patykowatych modelek 5/10 które uważacie za ideał piękna. To czy to wam popkultura nie wmówiła że są ideałem piękna. Bo wiesz gdzieś tam w Danii czy innej Holandii wybrano na miss modelek z penisem chyba? Skoro na ideał kobiety wypromowano patyczaka,to czy kolejnym etapem nie jest promocja baby z
  • Odpowiedz
@pawel89uri: rysy twarzy się zmieniają z wiekiem xD plus zmarszczki, a modelki to właśnie nie te z wybiegu modowego i poprawnego politycznie, ale te seksowne.
Wypierasz agepill o którym nawet Doda płacze i większość gwiazd damskich celebrytek, piosenkarek i aktorek, które próbują zatuszować upływ czasu operacjami plastycznymi.
  • Odpowiedz
@pawel89uri: Piękno męskie i damskie jest skorelowane z młodością.
Wiadomo, że zdarzają się 40tki piękniejsze od 20tek co jest zależne głównie od genetyki, ale ta piękna 40tka jest mniej atrakcyjna od wersji samej siebie 20 letniej - o ile nie była mocno zapuszczona. ¯\(ツ)/¯
Większość ludzi jest po prostu przeciętna lub poniżej (w zależności od prowadzenia siebie) - rozkład naturalny. Młodsze generacje są bardziej atrakcyjne- szczególnie widać to w Polsce, ponieważ
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel
To że piękna 40 latka jest brzydsza od siebie samej w wieku 20 nawet się zgadzam. Może i jest mniej atrakcyjna od innej pięknej 20 latki. Ale to nadal ta sama grupa społeczna pięknych kobiet.

To tak jak byś wzią faceta 40 letniego że wzrostem 195,będzie on bliżej atrakcyjnością 20 latka 195.
Ale 20 latek 160 wzrostu będzie pomimo wieku znacznie mniej atrakcyjny od tego 40 latka.
Oczywiście wzrost to tylko
  • Odpowiedz