Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie jedno. Co jest nie tak z niebieskimi, dla których jedyny argument w dyskusji z różową to "schudnij" , "nie żryj tyle" itp. Dyskusja może dotyczyć tego, że owy niebieski uważa kobiety np za głupsze i nudne tylko dlatego, bo nie interesują się II wojną światową, albo tego, że laski wolą biednych mokebe od bogatych p0laków. Wystarczy jako różowa nie zgodzić się z ich zdaniem i to wystarczy by dostać od nich +20 do masy ciała xD
Które neurony w mózgu im nie pracują? Które atomy się zdarzają z jedną wielką pustką i znikają na zawsze?

Proponuję by za każdym razem, gdy te gobliny piszą bzdury o różowych, wysyłać im odpowiedzi brzmiące "a ile masz wzrostu?" "Jak długi jest twój naganiacz?" "Weź urośnij".

Bo wiadomo, że im krótsze prącie i niższy wzrost, tym mniej IQ a co za tym idzie - gorsze się wypisuje farmazony o różowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka #blackpill #wzrost #chad #heheszki #gownowpis
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawel89uri: no faceci już prawie nie mają wymagań- są na takim głodzie.
Jednak chodziło mi o przeskok pokoleniowy w urodzie, wzroście. Radzę wybrać się tam gdzie przebywa nastoletnia młodzież- nawet do szkoły średniej i porównać wygląd standardowych dziewczyn i chłopaków do jakichś zdjęć ze swoich czasów. Tak samo spróbuj określić wzrost- dobór naturalny czyli selekcja naturalna kobiet działa gdy środowisko na to pozwala.
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel
Tylko ja raczej uważam że wzrost ,to tak jak
długość penisa cecha męska I jak oskarek jest wysoki to czyni go atrakcyjnym, Julkę z wąskimi biodrami i brakiem tali już nie .

Pamiętam za to piękne nauczycielki +/- 30 letnie z liceum przebijające wszystkie uczenice.
W szczególności taką co miała
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: bo nie siedziałabyś z nami na tagu gdybyś schudła. Chuda laska jest atrakcyjna. Gruba nie. To jest tak proste i marnujesz czas i swój potencjał że tu siedzisz. Mogłabyś teraz siedzieć z jakimś alvaro ale ty wolisz pewnie żreć słodycze i siedzieć na wykopie i kłócić się z przegrywami. Bez sensu. Gdyby siłka mogła zmienić mordę to bym tam siedział 8 dni w tygodniu
  • Odpowiedz