Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak za gówniaka ojciec z dziadkiem oglądali całymi dniami relacje z Afery Rywina i potem między sobą gadali o kompletnie niezrozumiałych dla mnie w tamtych latach sprawach. Zawsze się wkurzałem że zamiast czegoś fajnego w TV, to musi lecieć to gówno xD Teraz ja z 3'ką z przodu na karku tak samo jak kiedyś mój dziadek z ojcem zasiadam przed TV i z "popcornem" w ręku śledzę TV oraz Mirków na wykopie xD

Czas zatoczył koło xD

#sejm #kiedystobylo #nostalgia #polityka
Kadet20 - Pamiętam jak za gówniaka ojciec z dziadkiem oglądali całymi dniami relacje ...

źródło: asd123

Pobierz
  • 32
@Kadet20 aferę Rywina to śledziłem w czasach licealnych. Pamiętam tłumaczyłem kolegom o co w niej chodziło.
Ale każda kolejna komisja śledcza to była gorsza. Każdy sądził że się wypromuje na niej jak Nałęcz czy Ziobro, więcej popisów niż czegokolwiek sensownego.
Jeszcze dobra była komisja z Suskim bo były jaja, dzięki Suskiemu. ( ͡º ͜ʖ͡º)
oglądali całymi dniami relacje z Afery Rywina i potem między sobą gadali o kompletnie niezrozumiałych dla mnie w tamtych latach sprawach

Teraz ja z 3'ką z przodu na karku

Czas zatoczył koło xD


@Kadet20: Dla mnie największym już nie chichotem ale salwą śmiechu w historii jest to, że te wszystkie afery parszywej rzydokomuny, nachlanego Sztolzmanna, mediach ustawionych przez kumpli Jaruzelskiego, zmasowanego kultu JP2 z uzbrojonymi w kałachy gangusami na ulicach to
I też była inba, bo jakiś poseł ciągle powtarzał, że nie pamięta xD


@antarhei: ja pamiętam taką osobę (nie pamiętam czy to był poseł, czy kto), co był przygotowany na każde pytanie i odpowiedzi miał spisane na kartkach. I kilkukrotnie zdarzyło się, że po zadanym pytaniu zaczął odczytywać odpowiedź z jednej z kartek, żeby urwać po kilku zdaniach, przeprosić i powiedzieć, że to odpowiedź na inne pytanie, a potem wziąć inną