Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak za gówniaka ojciec z dziadkiem oglądali całymi dniami relacje z Afery Rywina i potem między sobą gadali o kompletnie niezrozumiałych dla mnie w tamtych latach sprawach. Zawsze się wkurzałem że zamiast czegoś fajnego w TV, to musi lecieć to gówno xD Teraz ja z 3'ką z przodu na karku tak samo jak kiedyś mój dziadek z ojcem zasiadam przed TV i z "popcornem" w ręku śledzę TV oraz Mirków na wykopie xD

Czas zatoczył koło xD

#sejm #kiedystobylo #nostalgia #polityka
Kadet20 - Pamiętam jak za gówniaka ojciec z dziadkiem oglądali całymi dniami relacje ...

źródło: asd123

Pobierz
  • 32
Plus te komisje są o tyle ciekawsze od tych poprzednich, że tutaj trwa rozliczanie partii która przez osiem lat tworzyła państwo mafijne.


@Parker_: SLD również niesty wybrała ten kierunek (nie byli jednak tak bezczelni), inaczej dalej by rządzili. Mnie się podobało przesłuchanie Lwa Rywina, bo na komisji grał rosyjskiego przestępcę dokładnie tak jak Ekstradycji i też poszedł siedzieć.
@Parker_: to były inne czasy, świadomość społeczna zupełnie na innym poziomie. Teraz byle mirek ma skończone studia, a podczas nich liznął jednak jakiegos poziomu dyskusji, a taki wujek staszek po zawodówce niewiele miał do powiedzenia.
Żeby zaraz się nikt nie zesrał - nikogo tutaj nie obrażam
@Kadet20: Własnie dlatego nie mogę znieść gadania, że popularność obrad sejmu w internecie to zły znak, bo ludzie zrobili sobie z tego rozrywkę, a kiedyś tak nie było. #!$%@?
No tak, racja, streamy internetowe to młody wynalazek. Racja, 25 lat temu ludzie nie oglądali obrad sejmu na YT. Ciekawe dlaczego.

Ale większość z nas pamięta, jak za dzieciaka w domu w TV leciały obrady sejmu. Ludzie robili dokładnie to samo co
@Kadet20: ja mam odwrotnie. Jak byłem gówniakiem to nie tylko oglądałem co jak teraz patrzę na materiały prof Dudka z tamtych czasów to nie tylko kojarze wszystkie ryje co nazwiska i nie tylko polityków co nawet komentatorów w wiadomościach. Wstyd straszny ale miałem z 10-13 lat, co ja wiedziałem

A teraz mam 30+ i szkoda mi czasu na tych #!$%@?ów.