Wpis z mikrobloga

Będą się pchać do sejmu? Bo ciekawi mnie co to będzie z nimi. Wszyscy w pisie zarzekają, że to legalni posłowie, Wąsik mówi, że uważa się nadal za posła a Hołownia i reszta twierdzi, że nimi nie są. Więcej argumentów jak i środków jest po stronie Hołowni i ta dwójka nie będzie na pewno głosować, ale pytanie czy będzie robić cyrk

#sejm #polityka #bekazpisu #ankieta #pytanie #holownia
Kagernak - Będą się pchać do sejmu? Bo ciekawi mnie co to będzie z nimi. Wszyscy w pi...

źródło: z30494062AMP,Maciej-Wasik-i-Mariusz-Kaminski-w-Sejmie--Warszawa (1)

Pobierz

Będą się pchać do sejmu?

  • Tak, ale w miarę szybko odpuszczą 24.5% (52)
  • Tak, będą się pchać i będzie mocna awantura 72.2% (153)
  • Nie, wystarczy im jakiś prosty akt sprzeciwu 3.3% (7)

Oddanych głosów: 212

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

powinni ich zgarnąć w czwartek rano dla beki na 48


@Idaho59: ja bym ich wpuścił do sejmu, poczekał na atak na straż Marszałkowska, później 48h i zarzuty w trybie przyspieszonym jak na vipow przystało. I niech pajac ułaskawia kolejny raz.
  • Odpowiedz
@Kagernak: zgaduję, że spasują dopiero w momencie zaprzysiężenia nowego posła za ich miejsce. W przypadku Kamińskiego to może zadziać się na dniach, bo postanowienie o wygaszeniu mandatów zostało opublikowane w Monitorze Polskim, tak w przypadku Wąsika są problemy, bo nie ma wyroku legalnej izby SN

Samo PKW ma też powolnie działać w tej sprawie. Ogłoszenie w Monitorze zostało opublikowane 10 stycznia, aby nawet nie wiemy kto ma wejść za niego
  • Odpowiedz