Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #pytaniedoeksperta #pytaniedoniebieskichpaskow #zwiazki #samotnosc #randkujzwykopem #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #iiwojnaswiatowa #historia #militaria

Czy omówienie rozwoju Panzerwaffe to dobry temat do rozmowy na pierwszej randce z dziewczyną?
Kopytnik_1 - #przegryw #przegrywpo30tce #pytaniedoeksperta #pytaniedoniebieskichpasko...

źródło: WITH_SPEC_3_2016_panc

Pobierz

Panzerwaffe -dobry temat podczas randki?

  • Tak! Znakomity mordo! Spodoba się. 75.9% (233)
  • Raczej nie. 8.1% (25)
  • Luftwaffe lepsza. 16.0% (49)

Oddanych głosów: 307

  • 14
@Kopytnik_1: Ja bym zaczął od początku walk na froncie wschodnim. Po co wrzucać na start na głęboką wodę w rozwój maszyn pancernych jak można bardziej tematem gdzie z pewnością będzie miała jakąś wiedzę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No bo kto nie słyszał oblężeniu Leningradu prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AlienFromWenus: tak, prędzej znajdziesz jakiegoś transa interesującego się militariami, niż kobietę z takowymi zainteresowaniami ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nawet jeśli dziewczyna chodzi do wojska i jest żołnierzem to w #!$%@? ma czołgi biorące udział w 2 wojnie światowej xD. Jeszcze nie widziałem takiej, którą by ten temat jakkolwiek pociągał.
@Glikol_Propylenowy: jakieś tam się znajdą. Ale co jeśli kobieta ma inne zainteresowania niż historia, militaria czy IIWŚ, i nie mam tu na myśli jakichś makijaży czy zakupów tylko np lepienie z gliny, szybowce, profesjonalna fotografia, żeglarstwo, góry, chemia albo chodzi na strzelnicę? Ewentualnie interesuje się historią ale pierwszych Piastów, pogaństwa itp? Może to nie to samo co op napisał ale też jest jakiś temat do rozmów i laska nie powinna wydawać
@AlienFromWenus: A gdzie ja coś takiego napisałem? Nie dorabiaj sobie ideologii bo widzę, że nadinterpretujesz a później wokół tej Twojej nadinterpretacji piszesz komentarz. Nitka jest o czołgach w trakcie 2 wojny światowej, a nie o całej historii. Oczywiście, że można znaleźć takie dziewczyny, ale co z tego, skoro w moim komentarzu chodziło wyłącznie o temat panzerwaffe a to militaria + motoryzacja + historia czyli trzy tematy, które nie są pociągające dla
Jak zauważyłam na wykopie, jak laska nie interesuje się historią czy wojnami to już według wykopków pustak bez zainteresowań, niezależnie od tego czym się interesuje faktycznie.


@AlienFromWenus: To, że ktoś ma zainteresowanie takie lub inne nie oznacza, że jest od razu interesujący.Na ten status wpływa też przede wszystkim również preferencje innej osoby i charyzma bo jeśli nie ma w sobie ognia i nie potrafi nikogo zaciekawić to w sumie pustak jest
@Carnivore79: To coś podobnego było by gdyby spytać o Bretonie. Pewnie by strzelały że to część Wielkiej Brytanii. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale wiadomo każdy ma różne zainteresowania i liczy się przede wszystkim sposób podawania takowej wiedzy. No i by faktycznie było to zainteresowanie a nie tylko lekkie wgryzienie się w temat. Chyba że informuje że wgryza się w temat dopiero.