Wpis z mikrobloga

@czescmampytanie: Elokwentna odpowiedź pokroju "nie podoba mi się bo mi się nie podoba"
Może podałbyś jakiś argument z którym mógłbym polemizować zamiast

Przytaczać swój główny składnik diety.

gówno, a nie szanuje.
  • Odpowiedz
@TROLLO_LOL:

Po przeliczeniu niemal wszystkich głosów w wyborach parlamentarnych wiadomo, że do Sejmu nie dostał się Janusz Korwin-Mikke. W okręgu nr 20 przegrał z Kariną Bosak, która dostała ponad dwa razy więcej głosów wyborców Konfederacji. Zdaniem lidera Konfederacji dowodzi to tylko jednego. - Kobiety nie powinny mieć prawa głosu - mówił w wywiadzie dla "Super Expressu".
  • Odpowiedz
@TROLLO_LOL: chociażby powielając fejki na temat rzekomych przestępstw popełnianych przez konkretne grupy ludzi, które im się nie podobają. Odmawiają równości wobec prawa, chcąc tworzyć jakieś rejestry osób homoseksualnych i uniemożliwiając im dostęp do jakichś zawodów. Odmawiają równości wobec prawa, chcąc żeby tylko osoby wierzące mogły zasiadać w sądach.
  • Odpowiedz
@TROLLO_LOL: w tym przypadku mówił o odebraniu praw wyborczych kobietom i kotekst jest taki jak zawsze czyli #!$%@? umysłowe kuców

– Trzeba po prostu nie dawać im decydować (...) Bo jak kobiety chcą coś osiągnąć, to biorą sobie faceta – mówił polityk, który wypowiadał się także w sprawie praw wyborczych dla kobiet.

– Tu nie chodzi o to, żeby kobiet było mało. Chodzi o to, żeby nie głosowały, a jeżeli
  • Odpowiedz
Chyba jako jedyna partia szanuje wszystkie prawa wszystkich ludzi nawet tych nie narodzonych...


@TROLLO_LOL: szkoda że jej wyborcy nie rozumieją idei wolności słowa xD
  • Odpowiedz
chłop się zesrał bo ktoś ma swoje poglądy


@murdoc: tylko że się w tym przypadku słusznie zesrał, bo ostatnio kiedy Kidawa definiowała brakujące "prawa kobiet", to dosłownie powiedziała, że mężczyzna ma prawo usiąść w fotelu i otworzyć piwo. Jako pierwszy przykład. Żukowska przyznała że nie ma żadnych praw, które mają mężczyźni a których nie mają kobiety. Poza aborcją, którą skądinąd wspieram, nie pojawił się JEDEN przykład brakujących praw kobiet, natomiast
  • Odpowiedz
@murdoc: widzę inteligentny dyskutant mi się trafił, co zrobić. W przypływie dobrej woli zaproponuję żebyś wymienił konkretne prawa (czyli na poziomie legislacyjnym) kobiet, których brakuje. Może być nawet jedno poza aborcją, będziesz pierwszą osobą od początku tej debaty. Chyba że nie chcesz przerywać swojego bełkotliwego trollingu, w takim razie nie daj mi sobie przeszkodzić.
  • Odpowiedz