Wpis z mikrobloga

Dzięki, że tak szanujecie ludzi stawiających pieniądze na Jóźwiaka. Jest zwycięzcą, super. To oddajcie mi moje kilkaset złotych w kuponach. Robicie niesamowitych błaznów z klientów FORTUNY. Nigdy więcej fortuny, nigdy więcej prime. Oszustwo.
  • Odpowiedz
@dam115: Mając informację o pozytywnym rozpatrzeniu powinni zmienić werdykt. Z szacunku do widzów i klientów fortuny. Trzeba było wycofać protest przed wpłynięciem opinii 3 sędziów, bałwan.
  • Odpowiedz
@federiczii: Screena nie mam bo kupony stacjonarne. Mam z 2 AKO i 3 system. Mogę cyknąć fotkę jakiegoś i wrzucić pod wieczór. edit: chyba da się przez opcję sprawdzenia kuponu po kodzie na stronie wyświetlić. Wrzucę któryś.
  • Odpowiedz
@federiczii: Dzięki. Myślę, że koniec końców Fortuna i Prime wyjdą na tym źle. Napewno słabiej niż gdyby postąpili sprawiedliwie i zmienili werdykt mając pełną świadomość swojego błędu odnośnie zatrudnienia sędziów ze złej dyscypliny i innego wyniku liczenia przez sędziów z odpowiedniej dyscypliny - na bardzo mocną korzyść Jóźwiaka. Myślę, że trochę klientów stracą. W tym mnie.
  • Odpowiedz
@federiczii: Jednak ich pozwę. Z intencją, że nie tylko zwrócą mi pieniądze za kupon i za stracony czas i nerwy ale, że sąd wymusi zmianę werdyktu a to wymusi na Fortunie podjęcie decyzji czy są fair czy nie wobec reszty oszukanych fałszywym werdyktem klientów.
  • Odpowiedz