Wpis z mikrobloga

@JanPapuga2137 serio? Nie mów o przypadkach, że się ściągało grę, sprawdziło i następnie się kupowało. No bo nie kupię kota w worku hehe. Ile znasz takich przypadków że po ściągnięciu gry kupiło się oryginał? Domyślam się że Ty tak zawsze robiłeś ()
@Epiktetlol: Niestety w przypadku gier, których nie ma już w oficjalnej dystrybucji z powodu licencyjnych np. Need For Speedy to jest konieczność jak się nie chce wydawać krocie na wersje z rynku wtórnego... I tak wydawca już ich nie sprzedaje więc nie poniesie straty...
@Epiktetlol: W nowe gry nie gram raczej, bo szkoda mi pieniędzy, a jak gra kosztuje do 100 zł to jest w moim zasięgu cenowym, bo w sumie tyle też wydałabym z niebieskim na jakieś wyjście gdzieś, a gra to jednak jest na więcej niż 1 wieczór.
Ogólnie myślałem że zjawisko piracenia już wymarlo


@Redbulltabak: Piractwo ma się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Im więcej DRM i always online, tym więcej piratów.

w dzisiejszych czasach gry piraca chyba tylko debile


Jak mam sobie wpierw przetestować grę za 300 zeta? Gdy dem nie ma a Steam daje mi te max 2H? W 2 godziny to się ledwo intro kończy. Pomijam gry wycofane oficjalnie ze sprzedaży, pozdro jak uda ci się