Wpis z mikrobloga

1. Bądź Gretą Gerwig, wojującą feministką w średnim wieku
2. Nakręć woke film Barbie, w którym każdy facet to debil, a kobiety są najlepsze
3. Zrób z tego semi-musical, zatrudnij światowe kobiece gwiazdy typu Dua Lipa, Ava Max
4. Nagrodę Krytyków dla najlepszej piosenki wygrywa fałszujący Ryan Gosling, śpiewający utwór, który został dopisany na kolanie na ostatnią chwilę
5. Brak profitu
#barbie #film #filmy #bekazlewactwa #heheszki
Novameh - 1. Bądź Gretą Gerwig, wojującą feministką w średnim wieku
2. Nakręć woke fi...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-22 100419

Pobierz
  • 49
zasadniczo to ten film pokazuje wady kobiet i mężczyzn, ostatecznie pokazując, że mogą żyć razem, mając przesłanie zupełnie inne niż przedstawiasz, no ale interpretacja tekstów kultury w polskiej szkole zawsze leżała xd


@kishibashi: Znowu to tylko Twoja opinia, ale to nie znaczy, że to obowiązująca wykładnia. Zaś film wyolbrzymia wady mężczyzn, zaś wady kobiet pokazuje jako niegroźne i będące efektem tego złego patriarchatu i kobiety mogą się z nich wyzwolić bardzo
@kishibashi:

zasadniczo to ten film pokazuje wady kobiet i mężczyzn, ostatecznie pokazując, że mogą żyć razem, mając przesłanie zupełnie inne niż przedstawiasz, no ale interpretacja tekstów kultury w polskiej szkole zawsze leżała xd

Dałeś się zrobić w #!$%@? wykopkowi, bo odpowiedziałeś typowi który w ogóle nie obejrzał filmu o którym robi wpis.
2. Nakręć woke film Barbie, w którym każdy facet to debil, a kobiety są najlepsze


@Novameh: Ten film przez większość czasu pokazuje kobiety jako puste, głupie kobiety, nieogarniające rzeczywistości i dyskryminujace inną płeć czy wszelkie odstępstwa (dziwna barbie). Które jeszcze na koniec tak średnio przechodzą jakieś przemiany.
WIęc taka średnio prawziwa ta teza.
  • 0
@kishibashi

zasadniczo to ten film pokazuje wady kobiet i mężczyzn, ostatecznie pokazując, że mogą żyć razem, mając przesłanie zupełnie inne niż przedstawiasz, no ale interpretacja tekstów kultury w polskiej szkole zawsze leżała xd

@Deykun

Dałeś się zrobić w #!$%@? wykopkowi, bo odpowiedziałeś typowi który w ogóle nie obejrzał filmu o którym robi wpis.

@schumexxx

dokładnie. Oglądałem, też byłem ciekaw w jakim kierunku pójdzie film. Dupy nie urwał, miał może kilka fajnych momentów,
@Novameh: ale Ty coś w swoim wpisie zawarłeś co by sugerowało, że śmiejesz się z "mema". Bo wpis wygląda na sfrustrowanego idiotę, choć oczywiście widzę, że w znalezisku podzielasz mój pogląd na ten film. Tylko nie za bardzo wiem czy ja powinienem znać każdą Twoją opinię, czy gdzieś w powyższym wpisie znajduje się coś co by sugerowało, że to ironiczne?

Chyba dobrze wiesz, że to co napisałeś na wykopie mogło być
  • 0
@kishibashi:

ale Ty coś w swoim wpisie zawarłeś co by sugerowało, że śmiejesz się z "mema". Bo wpis wygląda na sfrustrowanego idiotę, choć

oczywiście widzę, że w znalezisku podzielasz mój pogląd na ten film. Tylko nie za bardzo wiem czy ja powinienem znać każdą Twoją opinię, czy gdzieś w powyższym wpisie znajduje się coś co by sugerowało, że to ironiczne?


Chyba dobrze wiesz, że to co napisałeś na wykopie mogło być
Nakręć woke film Barbie, w którym każdy facet to debil, a kobiety są najlepsze


@Novameh: najpierw czytałem co na wykopie piszą o tym filmie a potem go oglądałem. Aż 3 razy sprawdzałem czy to na pewno ten sam film. Jeśli ktoś uważa że on pokazuje że kobiety są najlepsze to znaczy że nic z niego nie zrozumiał ¯\(ツ)/¯