Wpis z mikrobloga

Jaką macie strategie przy zakupie mieszkań? Było pod Warszawą kawalerka za 180 tys. Przegapiłem. Było za 200 na parterze - już chciałem kupować -zarezerwowane. Jest za 206tys, ale na poddaszu - bez klimy się nie obejdzie. Kupować, czy są szanse że w jakich Michałowicach trafi się 26m2 w wielkiej płycie za 230000? #nieruchomosci #warszawa
  • 19
@realme7: dobra, jak skosy... to raczej nie, ale tez zalezy ile. I pytanie czy jest rak w postaci okien tylko na tych skosach.
Co do upalow, jak Ci pisalem - wedlug moich doswiadczen az takiej tragedii nie ma, na pewno wolalbym poddasze od parteru.

A nie boisz sie parterow? Pomijajac juz brak widoku i bezpieczenstwo, pizga po stopach bo nikt od dolu Cie nie grzeje
@realme7: tylko ze pod uwage ze jak pracowales to sie ruszales, wiec troche to zaburza odbior

Poza tym - pomysl ile w skali roku jest dni / miesiecy kiedy by Ci za wysoka temperatura przeszkadzala, a ile kiedy stopy chlodne irytuja. Problem "za cieplo" duzo latwiej rozwiazac klimatyzacja albo wentylatorami niz to ze nikt od dolu Cie nie dogrzewa
na parterze zawsze był w upały miły chłodek


@realme7: Chłodek? W bloku? W upał? xD

masz na myśli 27 stopni zamiast 31, czy coś w ten deseń? ;)

Nie da się oszukać fizyki, jak masz 35 stopni przez tydzień, to wszędzie można ocipieć.

chłopie ja za 270k to auto brałem xD


@Adrian090298: Ale biedak. Wstyd. Ja brałem za 540k.

( ͡° ͜ʖ ͡°)