Wpis z mikrobloga

Żeby chociaż tak konkretnie odpowiadały, naprawdę wygląda to mniej więcej tak:

- Hej, czym się zajmujesz?

- Hej, pracuję.


- Cześć, co robisz?

- Piję wino.

- O, jakie wino lubisz?

- Słodkie.


@lazarus1: Jak ci p0lka tak odpisuje to znaczy że jesteś rezerwowym pajacem bo całą swoją uwagę poświęca na chada, jak odpowiednio dużo fikołków zrobisz to może będziesz mógł jej zapłacić za kolacje xD

Po zaangażowaniu p0lki w rozmowe
@naganiaczherculesa: nie wiem jakie lepsze rozwinięte pytania masz na myśli. Chodzi o jakieś niby zabawne gówna w stylu jakim rodzajem pizzy jesteś czy co sądzisz o krytyce Hegla przez Kierkegaarda
@naganiaczherculesa pytanie jak pytanie – robi za wstęp do większej rozmowy i dowiedzenie się czegoś o rozmówcy, który pewnie nawet w opisie, nie napisał o sobie nic, co by ułatwiło znalezienie jakiegoś punktu zaczepienia do bardziej ambitnej rozmowy.
Jak odpowiadając na siłę robi wielką łaskę, to nie rozumiem, po co się pchać w takie serwisy. Robią z siebie trofeum, nie dając nic od siebie.
@naganiaczherculesa: 15 lat temu gdy zagadywałem koleżanki ze szkoły nigdy nie miałem problemu z podtrzymaniem gadki (a jak miałem to znak że nie jest zainteresowana), w dzisiejszych czasach gdzie muszę konkurować z tysiącami spermiarzy nagle zadaję złe pytania i ogólnie to ze mną jest problem a nie z patologią jaką te nowe plytkie formy fastfoodowego poznawania się generują
@Erlein @lazarus1 @michal1498 kobiety sa tak niesamowicie nudne. Ostatnio roz*eebalem zwiazek z perfekcyjna tylko nudna bo chcialem partnera a nie mebel/robota kuchennego/maszynkę do hajsu. Wrocilem na rynek po latach.
O Boze, o Kurva… wszystkie możliwie wyglądające sa kosmicznie nudne. Wszystkie. Na poczatku zrywałem pierwsze spotkania, bo dlatego rozstałem sie z poprzednia, ale przestalem bo ruch**bym teraz reke..