Wpis z mikrobloga

@pywc: zacznijmy od tego, że dziś sporo chłopów nawet przystojnych jest nieśmiałych i mają problem zagadać na żywo
A tak jest najlepiej bo już na starcie zapewniasz jakieś emocje
@Erlein: Szczerze, to ja wolę AI przy zgłaszaniu awarii w Orange, od jakiegoś cepa, co będzie mi wmawiał, że problem jest u mnie, a nie w rozjeanej centralce xD A tak Maks, przejrzy rejestry, przyjmnie zgłoszenie, zresetują porty, a następnego dnia jest ekpia przy centralce i usuwają problem.
@naganiaczherculesa: #!$%@? normalnie. Pytanie co porabiasz jest według mnie najlepszą furtką na rozpoczęcie rozmowy bo daje mnóstwo opcji na kontynuację rozmowy

- Cześć, co robisz?

- Piję wino.

- O, jakie wino lubisz?

- Słodkie.


Taki problem zamienić na:

-Cześć, co robisz?
- A właśnie odpoczywam po ciężkim dniu i popijam sobie winko
- O, jakie wino lubisz?
- Zazwyczaj gustuję w słodkich ale ostatnio spróbowałam/łem półwytrawnego i powiem szczerze, że
@naganiaczherculesa: Naucz się rozróżniać kobietę od typowej p0lki. z kobietą normalnie pogadasz a z typową p0lką której jest coraz więcej skończy się to jak zazwyczaj, odpowiadanie zdawkowo, bez jakiejkolwiek chęci, olewająco do drugiej strony. A wykopki zamiast darować sobie rozmowę w tym stylu gdzie na ich pytanie najczęściej dostaną jedno słowo bez możliwości dalszej dyskusji będą dalej spermić do takie z nadzieją, że ta okaże im zainteresowanie zamiast po prostu powiedzieć